Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş Paylaşımı

Acun Ilıcalı yeni sezonda O Ses Türkiye’de olamayacağını açıklayan Ebru Gündeş’in ardından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Acun Ilıcalı'dan Ebru Gündeş'e destek

Önceki gün sosyal medya hesabından yeni sezonda O Ses Türkiye programında yer almayacağını açıklayan Ebru Gündeş Acun Ilıcalı’ya ve tüm jüri arkadaşlarına duygusal anlar yaşattı. Bunun üzerine Ilıcalı Instagram hesabından ünlü şarkıcıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına bu durumun bir ayrılık olmadığını şu sözlerle belirtti:

“Bu zor günler geçecek ve aramıza döneceksin, senin o güzel kalbin hep bizimle olacak biliyorum, bu bir ayrılık değil sadece bir mola, sen bizim ailemizin bir parçasısın ve seni çok seviyoruz :)”

Acun Ilıcalı Instagram Ebru Gündeş yorumu

Dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla O Ses Türkiye’de yer almayacağını açıklayan Ebru Gündeş‘in Yeni Astroloji Burcu Terazi Kaplan, doğum tarihi ise 12 Ekim 1974. Bu açıklamanın ardından ünlü şarkıcıya destek olan Acun Ilıcalı ise 19 Mayıs 1969 doğumlu bir İkizler Horoz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın