Acun Ilıcalı’nın Ödeyeceği Nafaka Dudak Uçuklattı

Dün evliliklerini 10 dakikada bitiren Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı’nın boşanma protokolü gündeme bomba gibi düştü. Protokole göre Ilıcalı’nın eski eşine ödeyeceği nafaka dudak uçuklattı.

Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı boşandı

13 yıldır evli olan TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı dün Şile Aile Mahkemesi’ne giderek boşandı. Anlaşmalı olarak evliliklerini bitiren çiftin kızları Yasemin ve Leyla’nın velayeti anneye verildi.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz Ocak ayında boşanma davasını açmıştı.

Acun Ilıcalı’nın ödeyeceği nafaka dudak uçuklattı

Acun Ilıcalı boşandı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı ve iki kızına ödeyeceği nafaka dudak uçuklattı. Şile’deki Adliye’de anlaşmalı olarak boşanan çiftin aralarında yaptığı protokole göre 12 ve 9 yaşındaki çocuklarının velayeti anneye verilecek. Acun Ilıcalı boşandığı eşi Zeynep Ilıcalı’ya 75 bin ve iki kızına 75 bin TL olmak üzere aylık toplam 150 bin TL nafaka ödeyecek. Ünlü medya patronu birkaç gayrimenkulünü de eski eşine devredecek.

Acun Ilıcalı burcu

Eski eşine her ay 150 bin TL nafaka ödeyecek olan Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji burcu İkizler Horoz, doğum tarihi ise 29 Mayıs 1969.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın