Adam Sandler’ın 12 Yıllık Aşk Evliliği

adam-sandler-jackie-sandler-evlilik

Adam Sandler ve Jackie Sandler’ın 12 yılı deviren aşk evliliğini sizler için araştırdık.

Geçtiğimiz Cumartesi günü New York’ta yeni filmi Pixels’in galasına eşi ile beraber katılan Adam Sandler mutlu bir aşk portresi çizdi. Peter Dinklage, Michelle Monaghan ve Josh Gad gibi birçok komedi yıldızının katıldığı galada Jackie Sandler güzelliğinin yanı sıra uyumlu bir eş görünümüyle de çok konuşuldu. Peki, evliliklerinde 12 yılı deviren ünlü çiftin burçlarına göre beraberliklerinin sırrı ne? Adam Sandler, Jackie’ye nasıl bir eş ve çocuklarına nasıl bir baba? İşte tüm aile hayatıyla ABD’li sempatik sinema oyuncusu Adam Sandler’ın burcuna göre karakteri:

12 yıllık aşk evliliği

adam-sandler-jackie-sandler-evlilik-2015

48 yaşındaki sempatik aktör Adam Sandler ile 40 yaşındaki güzel eşi Jackie’nin burçlarına göre karakter uyumu yüzde 54. Kırmızı halının en gözde çifti olan Adam ve Jackie bu orana göre dengeli bir ilişki sergiliyor. Dolayısıyla ünlü çift, aşkta hem uyumu hem de tutkuyu yakalamış görünüyor.

9 Eylül 1966 doğumlu olan ünlü sinema oyuncusu Adam Sandler’ın Yeni Astroloji burcu Başak At. 24 Eylül 1974 doğumlu olan güzel eşi Jackie Sandler ise bir Terazi Kaplan burcu.

Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Yakın Markaj
  
Doğum gününde sosyal medyanın gündemine oturan Karadeniz'in Şair Ceketli Çocuğu Kazım Koyuncu'nun, Akrep Burcu olduğunu ...

Sandler, çocuklarına aşık bir baba

adam-sandler-cocuklari

Başak At burcu olan Adam Sandler kitleleri peşinden sürükleyen bu burcun çekiciliğini baba olarak da sergiliyor. Dolayısıyla ünlü oyuncunun kızları Sadie ve Sunny babasına hayran bir şekilde büyüyor. Burcunun özelliğine göre babalık sınırını aşmadan, kızlarını en iyi şartlarda yetiştirmeye çalışan, sempatik, aynı zamanda da çocuklarına aşık biri Sandler. İdeal bir baba rolü çizen ünlü oyuncunun tek kötü özelliği kızlarına okul hayatında daha başarılı olabilmesi için baskıcı ve ısrarcı davranması olabilir.

Baştan çıkaran sevgili, Adam

adam-sandler-burcu

Kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran bir Başak At‘ın sevdiği kişinin kalbini kazanmaya çalışırken zorlanacağı ihtimalini düşünüyorsanız tabii ki yanılıyorsunuz. Yoksa Sandler’ın Terazi Kaplan gibi çetin ceviz bir kadını, Jackie Sandler’ı, evliliğe ikna etmesi pek mümkün olmazdı.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.