Akrep Burcu Aşk Uyumu

İhtiraslı, büyüleyici, çekici Akrep burcunun, insanları etkilemekte üstüne yoktur. Aşkı yaşama biçimi tutkulu ve ateşlidir. Aslan ve Teraziler ideal eş burcudur.

 

AkrepKoç Uyumu

Koç burcuyla ortak yönleri çoktur; bu özellikler çekime ya da tam tersi bir zıtlaşmaya neden olabilir. Cinselliğe olan düşkünlükleri ile birbirlerini tamamlasalar da, diğer özellikleri bir ilişki için yeterli olmayabilir.

koc-burcu

AkrepBoğa Uyumu

Boğa burcu da en az Akrep burcu kadar ihtiraslıdır.  Tutkulu bir şekilde severler, ilişkilerinde  kıskanç ve kısıtlayıcı olurlar. Boğa ve Akrep burcu uyumu yakalarsa, uzun süreli bir beraberlik onları bekliyor.

boga-burcu

Akrepİkizler Uyumu

Akrep burcu ve İkizler arasında uzun süreli bir birliktelik pek söz konusu değildir. Akrep burcu alışkanlıkları sever, İkizler ise alışılmadık olanları denemeyi…

ikizler-burcu

AkrepYengeç Uyumu

Akrep ve Yengeç burcu, tutkulu bir ilişkiyi ortaya çıkaran burçlardır. Akrep burcu kıskançlık huyunu biraz azaltırsa, Yengeç burcunun romantik tavırları ile güzel bir aşk ortaya çıkabilir.

yengec-burcu

AkrepAslan Uyumu

İki burç da baskın karakter yapısına sahiptir. Beraberliklerinde denge olursa harika bir ilişki meydana gelebilir. Akrep burcunun tutkulu yapısı ve Aslan burcunun lider vasıfları uyum sağlayacaktır.

aslan-burcu

AkrepBaşak Uyumu

Başak ve Akrep burcu bir ilişki yaşadığında, bütün organizasyonlar ve mantıklı kararlar  Başak’ın onayından geçecektir. İlişkide Başak burcu Akrep’in hayatını kolaylaştıracaktır.

basak-burcu

AkrepTerazi Uyumu

Astrolojideki uyumlu burçların bir diğer ikilisi de  Akrep ve Terazidir. Aşk insanı Terazi burcu, Akrep burcunu her anlamda mutlu edebilir. Hayatın tadını çıkaran Teraziler, akıllı yapısı ve kıvrak zekası ile Akrep burcunu cezp edecektir.

terazi-burcu

AkrepAkrep Uyumu

İki Akrep bir araya gelince samanlık seyran olur … Cinsel anlamda çok iyi bir birliktelik ortaya çıkar. Kıskançlıklarını dizginlerse güzel bir ilişki yaşanabilir.

akrep-burcu 

AkrepYay Uyumu

İşte birbirlerine tamamen zıt iki burç; Yay ve Akrep. Yay’ın zıtlığı Akrep burcunun dikkatini çekebilir ve onu keşfetme isteği uyandırabilir. Ancak özgür Yay’lar, kıskanç ve baskıcı Akrep burcundan sıkılıp ilişkiyi bitirebilir.

yay-burcu

AkrepOğlak Uyumu

Oğlak’ların aklı başında tavırları Akrep burcunun hoşuna gider ve dengeli bir ilişki kurarlar. Fakat Oğlak, Akrep burcunun ihtiraslı yapısını biraz geç çözümleyebilir.

oglak-burcu

AkrepKova Uyumu

Bağımsız ve zeki Kova, marjinal tavırları ile Akrep burcunun sürekli hesap soran, kısıtlayıcı yapısını öne çıkarmasına neden olabilir.  Her iki burcun arasında uyum oluşması zor görünüyor.

kova-burcu

AkrepBalık Uyumu

Balıkların hassasiyeti ve çabuk bağlanması, Akrep burcunun çok hoşuna gidecektir. Farklı karakter yapıları ilişkiyi besler ve birçok yönden imrenilecek bir ilişki olabilir.

balik-burcu

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın