Akrep Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, endişelenirim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Pozitif, Metal, Yin

Akrep Köpek Burcu genel özellikleri

Merhametli, özverili, sevdiklerine kendini adayan, hızlı ve doğru karar veren, güçlü fikirlerle ilerlemekten hoşlanan, yapmam dediklerini yapan, huysuz, alaycı, önemsediklerine sevgi ve ilgi ile yaklaşan, sinirlenince ısırabilen, her şeyle savaş halinde olan, keskin akıllı, konuşma yeteneği olan, analitik, dünyada değişimler yaratmaya çalışan, yargılayıcı, uzlaşılması zor, arkadaş canlısı, dışa dönük, kolay kırılan, yaşlandıkça espirili, kendini alaya alan, sivri dilli, tatlı, insancıl, zarar gelmeyen.

Akrep Köpek Burcu aşk hayatı

Şefkatli, gergin, tatlı, kavrama yeteneği güçlü, bilinci gelişkin, sevgiliden arkadaşlık bekleyen, yalvaran birinden hoşlanmayan, küçük hesaplardan, oyundan hoşlanmayan, hayal kırıklığına uğradığında ikinci şansı vermeyen, aşkta mutlu olması için ikna edilmesi gereken, kusur avcısı, soğukkanlı.

Akrep Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Evinde güvende hisseden, gösteriş ve süsten hoşlanmayan, evde vakit geçiren, rahat bir ortam dizayn eden, kitaplara yer ayıran, ebeveyn olarak çocuklarına tapan, çocukları gelecek vaat eden, kötülüklerle tanışmasına izin vermeyen, yapamadıklarını çocuklarının yapmasını isteyen.

Akrep Köpek Burcu iş hayatı

Analitik düşünen, eleştirel yaklaşan, sosyal kaoslar yaratan, burnunu işe sokan, huysuz, gıcık, otorite sağlamaktan hoşlanmayan, benzerlik ve rutinden sıkılan, güvenilir çalışan, doğuştan çalışkan, işsiz kalmaları mümkün olmayan.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın