Akrep Öküz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Öküz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Öküz Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Öküz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, muhafaza ederim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Negatif, Su, Yin

Akrep Öküz Burcu genel özellikleri

İşinin ehli, canlı, enerjik, esrarengiz, güçlü rakip, devamlı yolda olan, telaşlı, acımasız, sadist, odaklanan, tuttuğunu koparan, yeri geldiğinde şöhreti önemsemeyen, kibirli, patron, soğukkanlı, mantıklı kararlar alabilen, duygusallığı ihtiyaç olarak gören, bunu önemsemeyen, çılgınca deneyimlere açık, tutkularının esiri olmayan, kuralcı, yeteneklerinin farkında, sevimli, farklı mizahı olan, güldüren, kendini güldüremeyen, başarıya kolay ulaşan, gıpta edilen, kıskanılan, çetin ceviz, pes etmeyen, iyi pazarlık eden, arkadaşına adayan, garantici, aşırı kinci, unutmayan, yıllarca öfkesini gizleyen, aptallara tahammül edemeyen, yaşam tarzı hızlı, dik başlı.

Akrep Öküz Burcu aşk hayatı

Güçlü, çekici, hayranı olan, yumuşak başlı yönlendirebildiği birini isteyen, görünüme dikkat eden, kavga ve ayrılıktan beslenen, duygusal kriz yaşayan, tutkulu, ihtiraslı, hep haklı olan, tatlı, serseri, çapkın.

Akrep Öküz Burcu ev ve aile hayatı

Kasabalardan hoşlanan, sessiz konforlu yerleri tercih eden, ilgisinin uyarılması gereken, ailesine bağlı, kendini çocuklarına adayan, çocuklarıyla dünyayı gezmek isteyen, hızlı yaşayan, ileriki yıllarda da çocuklarına olan düşkünlüğü devam eden.

Akrep Öküz Burcu iş hayatı

Güç gerektiren mesleklerde başarılı, güzel konuşan, deha, kitleleri peşinden sürükleyen, askeri işlerde saldırganlaşabilen, kahkahayı daha çok önemseyen, artist, gösterici, oyuncu, politikacı, öğretmen, yazar, film ve tiyatro yönetmeni, iletişim uzmanı, karikatürist.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın