Akrep Tavşan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Tavşan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Tavşan Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Tavşan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, gözlemlerim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Negatif, Tahta, Yin

Akrep Tavşan Burcu genel özellikleri

Gösterişli, saygıyı hak eden, para kazanabilen, elinde tutan, sakin ve kibar görünen, hırslı, içinden geldiği gibi konuşan, önceden düşünen, ilham veren, soğukkanlı, yatıştıran, kendine güvenen, Akrep’e göre daha sevecen, uyumlu, beklentilerinden korkan, düzenli, kendini değerli hale dönüştüren, kalabalık önünde konuşabilen, rahat, pek esnek olmayan, tutucu, dar kafalı, fikirlerine tutkuyla bağlı, espri anlayışı iyi, sivri dilli olabilen, fazla gelişmiş olan, kandırılmayan, hayranlık uyandıran biri, gösterişi seven, insanlara tepeden bakan.

Akrep Tavşan Burcu aşk hayatı

Başarılı olmak isteyen, yüzeysel ilişkileri tercih etmeyen, evliliğinde hatalar yapabilen, seçtiği kişiden uzaklaşabilen, küçük kusurların üstesinden gelebilen, iş yaşamına uyum sağlayabilecek birini arayan, kendine hayran bıraktıran.

Akrep Tavşan Burcu ev ve aile hayatı

Evin reisi, ihtiyaçlarına göre evi düzenleyen, aşırılıktan uzak, uyumlu döşeyen, ebeveyn olarak güvenilir, sorumluluk sahibi, otoriter, düzenli, çocuklarının itaatsizliğine ve kötü örnek olmasına hoşgörülü olamayan, başını dik tutmak isteyen.

Akrep Tavşan Burcu iş hayatı

Sorumluluk sahibi, çalışanları önemseyen, grubun iyiliğini düşünen, çalışan olarak akıllıca yaklaşımları olan, işverenlerin takdirini kazanan, tepeden bakan, yılan dilli, eleştirildikleri vakit tatlı dile dönüşen.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın