Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Heykellerini Ayırdılar

Hollywood’un efsane çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt’in boşanma haberlerini doğrulamasının ardından, ünlü çiftin Madame Tussauds müzesindeki heykellerinin de ayrıldığı öğrenildi.

Angelina Jolie Brad Pitt heykelleri ayrıldı

Tüm dünya Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma kararını konuşurken, dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’ın Twitter hesabından ilginç bir paylaşım yapıldı. Müze yetkilileri çiftin ayrı duran heykellerinin fotoğrafını paylaşarak üstüne şu notu düştü:  “Angelina Jolie ve Brad Pitt heykellerini ayırdığımızı doğruluyoruz.”

Madame Tussauds Twitter Angelina Jolie Brad Pitt heykelleri ayrıldı

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Madame Tussauds’taki heykellerinin ayrıldığı haberi, Pitt’in People dergisine yaptığı açıklamadan sonra geldi. Marion Cotillard ile aşk yaşadığı iddia edilen Pitt ünlü magazin dergisine boşanma haberleriyle ilgili açıklama yaparak “Çok üzgünüm ama şimdi en önemlisi çocuklarımızın iyiliği.” şeklinde konuştu. Angelina Jolie’den ise konuyla ilgili hala bir açıklama gelmedi.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in burç uyumu

Tüm dünyayı boşanma haberleri ile sarsan Brangelina çiftinin burç uyumu aslında gayet iyi. Yeni Astroloji buçlarına göre yüzde 73 oranında uyumlu olan Jolie ve Pitt’in, boşanma sürecinin ardından da arkadaş kalabilme olasılıkları çok yüksek.

Madame Tussauds’taki heykelleri bile ayrılan Angelina Jolie 4 Haziran 1975 doğumlu bir İkizler Tavşan Burcu; Brad Pitt ise 18 Aralık 1963 doğumlu bir Yay Tavşan Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın