Aslan Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Aslan Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Aslan Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Aslan hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaparım, yönetirim

Elementleri: Ateş, Güneş, Sabit / Pozitif, Tahta, Yang

Aslan Ejderha Burcu genel özellikleri

Altın kalpli, ego manyak, benmerkezci, sağlık dolu, cesaretli, asilzade, monarşi, görkemli, güzelliklerle dolu, yüce gönüllü, adaletli, sadık, güçlü, koruyucu, mükemmel özellikleri olan, ateş, parlaklık, kaos, uzman, kendine güven, küstahlığını eğlenceli bir şekilde ifade edebilen, samimi, paylaşmayı seven, bencil olabilen, aşırı duygusal, hayır diyemeyen, dürüst, asaletli, dayanma gücü olan, kişisel trajediye tahammül edemeyen, yumuşak kalpli, dizginleri ele alan, ortalamanın üzerinde yaşayan, iyi görünümlerini muhafaza etmeye çalışan, sağlıklı beslenen, doğuştan sağlıklı olan.

Aslan Ejderha Burcu aşk hayatı

İnişli çıkışlı, üstünlükleri konusunda ikna olan, nadiren ikilemde kalan, istediğini alan, erdemli, sevgili ve eş olarak başa çıkılamayan, himayesini kabul etmeniz gereken.

Aslan Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Evi kalesi olan, etrafına yüksek duvarlar ören, misafirperver, ebeveyn rolünden hoşlanan, birden fazla birlikteliğinden birden fazla çocuğu olabilen, sürekli bir arada yaşamak isteyen, çocuklarını programlı çalışmaya iten, dengeli beslenmeye teşvik eden, ev işlerini surat asmadan yapan, kuralcı.

Aslan Ejderha Burcu iş hayatı

Her şeyde yetenekli, her meslekte başarı elde edebilen, başarısızlık durumunda mahvolan, bir çalışan olarak her konudan verim alınabilen, patronluğa yakışan, zamanla patron olmaya niyetlenen ve bunu başaran

 

Aslan Fare Burcu Özellikleri
Aslan Öküz Burcu Özellikleri

Aslan Kaplan Burcu Özellikleri
Aslan Tavşan Burcu Özellikleri
Aslan Yılan Burcu Özellikleri
Aslan At Burcu Özellikleri
Aslan Keçi Burcu Özellikleri
Aslan Maymun Burcu Özellikleri
Aslan Horoz Burcu Özellikleri
Aslan Köpek Burcu Özellikleri
Aslan Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın