Aslan Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Aslan Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Aslan Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Aslan hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaparım, üstesinden gelirim

Elementleri: Ateş, Güneş, Sabit / Negatif, Metal, Yang

Aslan Horoz Burcu genel özellikleri

Uyumlu kombinasyon, paraya önem veren, para olmadan modu düşen, sersemleşen, uyuşturucu eğilimi olan, sağlığı inancıyla bağlantılı olan, kendisiyle yüzleşmesi gereken, hayal gücü yüksek, hayallerinin yükseğinden uçan, dibe düşen, düştüğü gibi ayağa kalkan, kuvvetli, metanetli, aşırı gururlu, kibirli, ilgi çekmeye çalışan, yardımsever, çevresindekileri koruyup kollayan, işleri halleden, kusursuz, bakımlı, eğlenceli, ilginç kişiliği olan, zeki, yetenekli, gözü kara, planlar yapan, projeler üreten, hayaller kuran, sevgi dolu, merhametli.

Aslan Horoz Burcu aşk hayatı

Tutkulu, sevgilisinin her zaman üzerine titreyen, uzun ilişkiler kuran, evliliğe meyilli, tek eşlilikten hoşlanan, sevgilisiyle hayatını renklendirmeye çalışan, modları değişken, anlaşılmaya ve önemsenmeye ihtiyacı olan, sadakatli, eğlenceli.

Aslan Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Evleri gösterişli, misafirperver, ev kuşu, maceradan hoşlanan, evlerinde düzen arayan, mükemmel bir ebeveyn, çocuklarıyla küçükken iletişim pek kuramayan, ilerleyen yaşlarda iyi bir iletişim kuran.

Aslan Horoz Burcu iş hayatı

Başarıda zorlanan, engellere takılan, en dibi gören, defalarca hata yapan, yeterli donanımı elde ettiğinde başarı yakalayan, dişlerini sıkması gereken, lider yaratılışta olan, icraatçı, sorumluluk sahibi, hızlı, sağlam bir yer edinebilen, yetenekli, destekçi insanlara ihtiyaç duyan, yalnız çalışmayı sorun etmeyen.

 

Aslan Fare Burcu Özellikleri
Aslan Öküz Burcu Özellikleri

Aslan Kaplan Burcu Özellikleri
Aslan Tavşan Burcu Özellikleri
Aslan Ejderha Burcu Özellikleri
Aslan Yılan Burcu Özellikleri
Aslan At Burcu Özellikleri
Aslan Keçi Burcu Özellikleri
Aslan Maymun Burcu Özellikleri
Aslan Köpek Burcu Özellikleri
Aslan Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın