Aslan Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Aslan Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Aslan Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Aslan hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaparım, güvenirim

Elementleri: Ateş, Güneş, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Aslan Keçi Burcu genel özellikleri

Sağduyulu, engellerden kaçmayan, öngörü eksikliği olan, önemsemeyen, anı yaşayan, ileriyi düşünmeyen, uzun süre bağlı kalamayan, her türlü sanatsal enerjiye ve zekaya sahip, yükselmek için başkalarını kullanabilen, başka birisinin yardımıyla başarı yakalayan, gururlu ve mesafeli görünen, fırsatçı, hayallerinin dışında dikkatli, gözü kara, dünyanın kralı, şöhret kazanmaya çalışan, gençken tek başına yola çıkan, gösterişçi, coşkulu.

Aslan Keçi Burcu aşk hayatı

Aslan’ın yardımıyla bağlanabilen, ilgi çekici, hayal dünyası geniş, çıkarlarından motive olan, yönlendirilebilen, bir anda evlenebilen.

Aslan Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Ailesinin olmadığı bir yerde yaşamayı tercih eden, bireysel çevresini kurmak isteyen, demode ve geleneksel çizgilerden hoşlanmayan, geniş alan isteyeni, el becerisine sahip, saf orijinallikleriyle ön plana çıkan, ebeveyn olarak sıcak ve cana yakın, çocuk ruhlu, onlarla vakit geçiren, hoşgörüsünü nasıl koruyacağını iyi bilen.

Aslan Keçi Burcu iş hayatı

Yaratıcılık konusunda yetenekli, taklit etme, şiir, dans, müzik… resim çizen ya da boyayla resim yapan, eğitilip işlenebilen, tarzını insanlara göre uyarlayabilen, enerjik, inatçı, patron olarak tuhaf fikişrlere kapılan, çalışan olarak yüksek pozisyon isteyen, zenginliğe ihtiyaç duyan, büyük ödüllü işlerde çalışan.

 

Aslan Fare Burcu Özellikleri
Aslan Öküz Burcu Özellikleri

Aslan Kaplan Burcu Özellikleri
Aslan Tavşan Burcu Özellikleri
Aslan Ejderha Burcu Özellikleri
Aslan Yılan Burcu Özellikleri
Aslan At Burcu Özellikleri
Aslan Maymun Burcu Özellikleri
Aslan Horoz Burcu Özellikleri
Aslan Köpek Burcu Özellikleri
Aslan Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın