Baharın Keyfini Ege’nin Mavisinde Çıkarın

Yoğun iş temposuna biraz ara vermek ve ilk fırsatta soluğu Ege’nin mavisinde almak kulağa nasıl geliyor? Günümüzde tatil lüks olmaktan çıktı, artık bir gereksinim oldu… Yeni yerler keşfetmek ve rutin hayattan bir kaç gün de olsa uzaklaşmak, kişide bir nevi detoks etkisi yapıyor. Tatil insanı hem zihnen hem bedenen yeniliyor, rahatlatıyor ve müthiş bir enerji veriyor.   

tatil deniz ege

Tatil için fırsat kollayanlar, 10 Mayıs Anneler Günü veya 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için şimdiden tatil programı yapabilir. Ege’nin “Mavi Bayraklı” denizine eşlik eden kumsalı ile denize sıfır konumda bulunan Richmond Ephesus Resort, baharı keyifle karşıladığı programlarla tüm ailenin bir arada olacağı tatil önerileri sunuyor.

egenin mavisi

Muhteşem deniz ve bahçe manzaralı odalarıyla evinizin rahatlığını yaşatan Richmond Ephesus Resort’ta, 19 Mayıs tatiline özel hazırladığı uzun haftasonu programıyla 320TL’den başlayan fiyatlarla sizleri yaza harika bir başlangıç için davet ediyor.

tatil kumsal

Cennetten bir parça olan bahçesi ile her zaman göz kamaştıran Richmond Ephesus Resort, coğrafi konuma uygun zeytin ağaçları ile süslenerek bahçe keyfini bir kat daha artırdı. 2014 yılında tamamı yenilenen Richmond Ephesus Resort, bahçesi, su kaydırakları ve çocuklar için yeni eklenen açık hava oyun parkları ile tatilinize eğlence katıyor.

tatil manzara

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın