Balık Domuz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Domuz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Domuz Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Domuz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, adam ederim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Negatif, Su, Yin

Balık Domuz Burcu genel özellikleri

Hissiyatı derin, sınırsız tutku sahibi, ince, lüksü seven, zevkine düşkün, gelenek ve göreneklere önem veren, eskiye takılı kalan, kestirme yollardan hoşlanmayan, fazla iş yükünden muzdarip, sabit fikirli, haklıysa kılını kıpırdatmayan, dik kafalı, suiistimal edilmekten nefret eden, ara bulucu, diplomat, saman alevi gibi öfkesi olan, kültür ve geleneklerle ilgili, tarihi seven, hikayeler masallardan etkilenen, cesur, hassas, bilge, zenginlik ve rahatlık seven, duygusal, uysal, sevdikleriyle severek ilgilenen, hobi olarak eskileri saklayan.

Balık Domuz Burcu aşk hayatı

Aşırı duygusal bağlılık gösteren, aşırı duygusal, çekici, aşk konusunda alıp karşılık veren, güler yüzlü, başka insanların ihtiyaçlarını anlayan, saçmalıklara tahammül etmeyen, sevişmeye düşkün.

Balık Domuz Burcu ev ve aile hayatı

Yuva yapan, becerikli, eli çabuk, evinin ambiyansı kültürlü ve soylu, çevresini sürekli güzelleştiren, ebeveyn olarak çocuklarının iyiliğini ve mutluluğunu düşünen, üzerine titreyen, sinirlenen, hizmet duygusu bulunan, bakmak ve ilgi göstermekten keyif alan.

Balık Domuz Burcu iş hayatı

Uyumlu, sağlam vatandaş, her mesleğe uygun, birden çok yeteneği olan, bir meslekten diğerine atlamaya çalışabilen, güvenlik isteyen, erken yaşta yönlendirilmesi gereken, mükemmel yönetici, yapacağı anlaşmalarda titiz, dikkatli, uzlaşmacı, tüm problemlerin her yönünü gören, sanatçı ruhlu, patron olarak sevecen, ilgili, sosyal, mükemmel bir yardımcı, eğlenebilmek için alt mevkide olmayı tercih eden, iyi güveniliri yenilikçi çalışan.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın