Başak Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, üstesinden gelirim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Negatif, Metal, Yang

Başak Horoz Burcu genel özellikleri

Zafere odaklanan, depresyondayken bile yükselmeye çalışan, tuttuğunu koparan, azimli, tahammüllü, her şeye karşı detaycı, zihinsel aktivitelerde yetenekli, tuhaf bilgileri aklında tutan, kelime kalıplarını ezberleyebilen, matematik formüllerini kavrayan, doğal kurnazlardan, çabuk kavrayan, arkadaşlarının arasından fark edilen, eski kafalı, gelenekselci olmayan, bireyselci, arkadaşlıklarını önemseyen, onlara iyilik yapabilen, popüleritesini arttırmak için iyilik yapan, cana yakın, cesaretlendirici, teşvik edici, seyahati seven, deneyimlerini anlatmaktan hoşlanan, müzik tiyatro ile ilgili, sıkı eleştirmen, disiplinli, kaygılarını yatıştırabilen.

Başak Horoz Burcu aşk hayatı

Aşk maceraları yaşayan, arzularını kontrol eden, hayran olmaktansa olunmayı tercih eden, sevgilisini korkutabilen, sadist, fırtınalı, hareketli ve çalkantılı biri, sevgilisini peşinden sürükleyen, herkesle tanıştırmak isteyen.

Başak Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Evi dağınık bir müzeye benzeyen, kitaplarla dolu, rahat eşyalar tercih eden, çok sayıda çocuk sahibi olmak istemeyen, kuralcı, bireyselci, anca kedi ve köpeğe tahammül edebilen, benmerkezci, kendi kendine yeten.

Başak Horoz Burcu iş hayatı

Hayal eden, bunu gerçekleştirmek için para kazanmaya çalışan, söylenmeden ve sıkı çalışan, aptalca işlerle uğraşmaktan mutsuz olan, müzik ve tiyatroyla ilgilenen, iyi bir eleştirmen, işlerinde risk ve macera seven, bir çalışan olarak hep daha iyisini ve heycanlısını düşleyen, patron olarak da aynı, her şeyi yapabilen.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın