Başak Öküz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Öküz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Öküz Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Öküz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, muhafaza ederim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Negatif, Su, Yin

Başak Öküz Burcu genel özellikleri

Çileli gibi görünen, planlı, dikkatli, çok titiz, gayretli, klasik, geleneksel, içten, bağımsız, kendini yöneten, sadece tanıdıklarından yardım isteyen, gözlemci, insanları sınıflandıran, iyimser, yenilikçi, kibar, muhafazakar, güzel konuşan, yeni bir inanç geliştirebilen, kısa yollara inanmayan, net fikirli, güvenilir, çevresiyle duyan, becerikli, sevgi dolu, becerikli, geçmişe sünger çekmesi gereken, işkolik, laklak yapmayan, sahne arkasında komik olmayan, değişime direnen, mükemmelleşmeye çalışan, kusursuz yapmaya çalışan, test eden, gayretli, istekli, sabırlı, ısrarlı, yarışmada birinci gelen.

Başak Öküz Burcu aşk hayatı

Sadakatli, pratik, güzel, seksi, mükemmel, faydası olan birine aşık olan, seçici, dürüstlük ve gayret arayan, geçici ilişkileri karmaşık bulan, her şeye kusur bulan, ağırkanlı, çalışkan insanları seven, takdir edilen insanı önemseyen, sorumluluk sahibi birini arayan.

Başak Öküz Burcu ev ve aile hayatı

Evinde geleneksel izler olan, rahat koltuklar bulunan, pratik, dayanıklı ve kaliteli eşyalar seçen, aileye uygun bir yerde yaşamak isteyen, çocuklarının kariyer planını yapan, maddi konularda fedakarlık yapan, karşılığında söz dinlemelerini isteyen, ipleri eline alan, parayı idareli kullanan.

Başak Öküz Burcu iş hayatı

Sessiz ve sakin bir ortamda çalışabilen, kırsal alandaki çalışmalarda yetenekli, dikkatli, hassas, vicdanlı, dürüst, keskin zekalı, patron olarak mükemmel, emirler veren, kurallar koyan, iş yükünü dağıtabilen, sınırlardan korkmayan, egosu olmayan, emir veren, emir alan.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın