Başak Tavşan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Tavşan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Tavşan Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Tavşan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, gözlemlerim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Negatif, Tahta, Yin

Başak Tavşan Burcu genel özellikleri

Tedbirli, planlı, şikayet etmeyen, akıllıca düşünen, tehlikeden uzak duran, yalnızlığa bağımlı, evi seven, iletişimde zorluk yaşayan, işlerine yoğunlaşan, sosyalleşmeyi geri plana atan, gevezelikten hoşlanmayan, hoşgörülü, tahammül sahibi, başarı konusunda endişeli, başarı peşinde koşan, maharetini göstermek isteyen, çabalayan, sosyal statüye takıntılı, pot kırma endişesi yaşayan, her şeyde anlam arayan, büyük risk almayan, acil durumlarda cesaretli olabilen, boyun eğebilen, teesüf eden, değişimden kaçan.

Başak Tavşan Burcu aşk hayatı

Gençlikte delidolu, müstehcen, tuhaf insanlara aşık olan, uzun aşık olmayan, romantik, hatalarla dolu, yıllar sonra aşkta gösteriş aramayan, güvenilir statülü birini arayan, erdemli, huzurlu bir ilişki isteyen, boş şeyler konuşmaktan kaçınan, kültürel aktiviteler yapan.

Başak Tavşan Burcu ev ve aile hayatı

Alarm taktıran, kapıları kilitleyen, mobilyalarını özenle seçen, sanatsal objeler bulunduran, bej ve altın renklerden hoşlanan, geleneksel tasarımlardan etkilenen, ebeveyn olarak; anlayışlı, sorumluluk sahibi, çocuklarıyla her şekilde vakit geçiren, kültürel etkinliklere götüren, erken yaşlarda birikim yapan, rahat ve güvenilir.

Başak Tavşan Burcu iş hayatı

Güvenli işleri tercih eden, riskli işlere girişmeyen, düzenli gelir isteyen, korkak, çekingen, verimli bir çalışan, örnek biri, erdemli, onurlu, işten kovulmayan, aynı işte sürekli çalışabilen, patron olarak kurallarına uyulmasını bekleyen, sert, acımasız olabilen, patron olmanın çalışanlarına sağladığı avantajlardan hoşlanan.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın