Bayramda Nereye Gitsem? İşte 8 Harika Adres

Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir merak ediyorsanız “Bayramda nereye gitsem?” diye söylenip duruyorsanız, 8 ucuz ve harika tatil adresini sizler için derledik.

5 Temmuz 2016’da başlayacak olan Ramazan Bayramı tatili için hala plan yapmadınız mı? Artık “Bayramda nereye gitsem” diye düşünüp durmanıza gerek yok. Hem eğlenip hem de bütçenize uygun bir tatil yapabilirsiniz. Nasıl mı?

İşte Ramazan Bayramı’nda 9 günlük tatilin tadını çıkarabileceğiniz 8 harika adres:

1- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Erdek

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Erdek

Türkiye’nin ilk tatil mekanlarından biri olan Erdek’te ailece güzel bir bayram saadeti yaşamanı mümkün. Marmara Bölgesi’nden uzaklaşmak istemeyenler için iyi bir seçenek olan bölgenin uzun sahilleri hayranlık uyandırıyor.

2- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Yunan Adaları

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Yunan Adaları

Hem eğlenmek, hem yeni kültürler tanımak hem de ucuz bir tatil yapmak için en uygun seçenek Yunan Adaları’na düzenlenen cruislar olabilir.

3- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Bodrum

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Bodrum

Sadece Türkiye’de değil dünyada da oldukça popüler bir tatil beldesi olan Bodrum’da bütçeye uygun tatil yapmak sanıldığı kadar zor değil. Tek yapmanız gereken iyi bir araştırma yapıp ilçenin daha sessiz sakin beldelerini tercih etmek.

4- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Karadağ

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Karadağ

Balkanlar’ın incisi Karadağ’da muhteşem bir tatil sizleri bekliyor. Balkanlar’ın Bodrum’u olarak bilinen Karadağ’ın o harika doğasını keşfederken gece hayatına da hayran kalabilirsiniz, hazırlıklı olun.

5- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Kıbrıs

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Kıbrıs

Muhteşem bir deniz, harika bir gece hayatı isteyenler için en uygun seçenek Kıbrıs. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin hareketli dünyası tatil ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak.

6- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: İğneada

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir İğneada

Avrupa’nın en büyük subasar ormanlarının bulunduğu İğneada hem İstanbul’a yakınlığıyla hem de olağanüstü doğasıyla uygun tatil yörelerinden biri.

7- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Marmaris

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Marmaris

Klasik bir bayram tatili geçirmek isteyenler ve o cennet koylarının tadını çıkarmak istiyorsanız Marmaris’i tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.

8- Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir: Arnavutluk

Ramazan Bayramı'nda nereye gidilir Arnavutluk

Avrupa’nın henüz keşfedilmemiş ülkelerinden biri olan Arnavutluk sahilleri mükkemel bir tatil önerisi olabilir. Vizesiz olan aynı zamanda Adriyatik ve İyon denizlerine komşu olan bu ülkenin bakir koylarının güzelliği sizi fazlasıyla etkileyecek.

Yaz bitmeden gidilebilecek 5 yer
Yaz Bitmeden Gidilecek 5 Yer
Seyahat
  
Yaz bitmeden denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkarmaya ne dersiniz? Sonbahar öncesi eşsiz diyarlarda deniz kokusunu i...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın