Bayramda Sahne Alacak Ünlüler ve Burçları

2016 Kurban Bayramı’nda hangi ünlü nerede sahne alacak? Peki dinlemekten doyamadığımız şarkıcılar hangi burç?

Kurban Bayramı 12 Eylül 2016’da başlıyor. Eğer hala bir planınız yoksa ve kendinizi Türkiye’nin eşsiz tatil bölgelerinde keyfekeder coşma niyetindeyseniz, bunu muhteşem konserlerle taçlandırabilirsiniz.

Peki bayramda hangi şarkıcıyı nerelerde dinleyebilirsiniz? İşte ünlülerin Kurban Bayramı programları:

Emel Sayın:

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Emel Sayın

Ünlü şarkıcı bayramın 2. günü Kaya Artemis Resort Kıbrıs’ta sahne alacak. 20 Kasım 1945 doğumlu olan Emel Sayın’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Horoz.

Hadise

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Hadise

Canlı performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Hadise de bu bayram Kıbrıs’ta. Kurban Bayramı’nın 2. günü Elexus Hotel Resort Casino’da sahne alacak olan güzel şarkıcı 22 Ekim 1985 doğumlu bir Terazi Öküz Burcu.

İrem Derici

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları İrem Derici

Ünlü şarkıcı İrem Derici ise Kurban Bayramı’nın 3. günü, 14 Eylül’de Rixos Premium Tekirova’da sahne alacak olan Derici Yeni Astroloji’ye göre Koç Tavşan Burcu, doğum tarihi ise 21 Mart 1987.

Ebru Gündeş

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Ebru Gündeş

13 Eylül’de Sueno Hotels Beach Side’de hayranlarıyla buluşacak olan Ebru Gündeş Terazi Kaplan Burcu. Ünlü şarkıcı 12 Ekim 1974 doğumlu.

Altay

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Altay

Sueno Hotels Beach Side’de sahne alacak isimlerden biri de Altay. 14 Eylül, bayramın 3. günü konser verecek olan şarkıcı 1970 doğumlu bir Köpek Burcu.

Sibel Can

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Sibel Can

Sibel Can’da bayramın 4. günü, 15 Eylül’de Sueno Hotels Beach Side’de sahne alacak. 1 Ağustos 1970 doğumlu olan şarkıcı Aslan Köpek Burcu.

Fatih Ürek

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Fatih ürek

Dinlemeye gelenleri oldukça eğlendiren Fatih Ürek bayramın 2. günü Antalya Manavgat’ta sahne alacak. Starlight Resort’te performan yapacak olan şarkıcının Yeni Astroloji Burcu Koç Maymun, doğum tarihi ise 3 Nisan 1956.

Funda Arar

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Funda Arar

Ünlü şarkıcı bayramın 2. günü Grand Pasha Hotel Kıbrıs, 3. günü ise Antalya Manavgat’ta bulunan Starlight Resort’te konser verecek. 8 Nisan 1975 doğumlu olan Funda Arar’ın Yeni Astroloji Burcu Koç Tavşan.

Suzan Kardeş

Bayramda sahne alacak ünlüler ve burçları Suzan Kardeş

Balkan müziğinin en sevilen seslerinden biri olan Suzan Kardeş bayramın 1. günü 12 Eylül’de Rixos Premium Tekirova’da sahne alırken, 15 Eylül bayramın son günü Starlight Resort Manavgat’ta olacak. 15 Nisan 1960 doğumlu olan Suzan Kardeş’in Yeni Astroloji Burcu Koç Fare.

Coachella Bu Sene Nerede?
Etkinlikler
  
Coachella Festivali Bu Sene Nerede? Coachella Bilet Fiyatları Nedir? Coachella 2017'de Kimler Var? Coachella Festivali Hakkında He...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın