Berrak Tüzünataç’tan Birkan Sokullu’ya Aşk Öpücüğü

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu’nun aşk ateşi iyice körüklendi. Yaklaşık 4 aydır birlikte olan çift Instagram hesabından ilk samimi fotoğrafını paylaştı.

Birkan Sokullu Berrak Tüzünataç instagram

Bir süredir dolu dizgin aşk yaşayan Birkan Sokullu ve Berrak Tüzünataç’ın birlikte çekilmiş ilk Instagram pozu çok konuşuldu. Sevgilisi onu öptüğü sırada şaşkın bir ifadeyle poz veren Sokullu önceki gün bu fotoğrafı hesabında yayınlayarak sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Birkan Sokullu ve Aslı Enver Ağustos 2015’te boşanmıştı.

Aşkın dengesi!

Berrak Tüzünataç Birkan Sokullu burcu

Kısa süre önce büyük bir aşka yelken açan Birkan Sokullu ve Berrak Tüzünataç çifti burç uyumuna göre yüzde 60 anlaşıyor. Bu ne demek oluyor? İkili her ne kadar bu ilişkide gerçek anlamda dengeyi bulamasalar da birbirlerini anlayabilmeyi başarabilirler. Böylece tökezledikleri her an empati kurarak ilişkilerini ilk günkü gibi taze tutabilirler.

6 Ekim 1985 doğumlu olan Birkan Sokullu’nun Yeni Astroloji burcu Terazi Öküz. Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç ise 2 Kasım 1984 doğumlu bir Akrep Fare burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın