Boğa At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa At Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, isterim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Pozitif, Ateş, Yang

Boğa At Burcu genel özellikleri

Egemenlik kurmak isteyen, yerinde duramayan, azimli, sonuna kadar giden, kendini ispatlamaya çalışan, yetenekleri erken yaşta belli olan, müzik, sanat, spor veya entelektüel alanlarda mucizeler yaratan, itaatkar, akıllı, uslu, gayretli, tavsiyelere kulak veren, öngörü sahibi, mükemmele ulaşmak isteyen, aksi ve huysuz, büyüdükçe hayal kırıklığı yaşayan, hızlı davranması gereken, üşengeç, sıkı çalışan, materyalist, sorumluluk sahibi, saygı değer, çocuksuluktan uzaklaşan, zekası güçlü, düşünceleri kayda değer olan, yönetmeyi tercih eden, ifade gücü kuvvetli.

Boğa At Burcu aşk hayatı

Egosu kuvvetli, zeki, aşk konusunda şüpheci, sevgilisi hakkında her şeyi bilmek isteyen, başkasına karşı imajını önemseyen, romantizmden hoşlanmayan, toplum içinde kuralcı, etrafında dört dönecek birine ihtiyaç duyan, yalakalıktan hoşlanmayan, neşelenmeye ve gülmeye ihtiyacı olan.

Boğa At Burcu ev ve aile hayatı

Evini kalesi gibi gören, evinde rahat eden, kolay kolay yaşam alanına girmeye cesaret edilmeyen, ebeveyn olarak çocuklarını anlayamayan, sevgisini gösteremeyen, her şeyi sorumluluk bilinciyle yapmaya çalışan.

Boğa At Burcu iş hayatı

Sanatsal alanda başarılı, erken yaşta eğitilmesi gereken, pratik ve teorik konulara da yönelebilen, patron olarak talepkar, çalışan olarak dikkatli ve detaylı, iletişim konularında başarılı olabilen, eleştirilere açık olmayı öğrenmesi gereken.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın