Boğa Öküz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Öküz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Öküz Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Öküz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, muhafaza ederim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Negatif, Su, Yin

Boğa Öküz Burcu genel özellikleri

Sıkıcı görünen, tersi olan, etkili karakter, sabırlı, az konuşan, sabırlı, aklı başında, araştırmacı, dikkatli düşünen, öngörülü, coşkulu olmayan, uzun vadeli ve akıllıca kararlar veren, içinde münakaşalı, şehvetli, zevklerini erteleyebilen, ün ve saygınlık kazanma arzusu olan, güçlü rakip, eleştirilerden olumsuz etkilenmeyen, kötü giyinebilen, bakım yapmayı unutabilen, hedeflerinden motive olan, çekici, baştan çıkarıcı, başkalarına kendini iyi hissettiren.

Boğa Öküz Burcu aşk hayatı

Acımasız, köşeye sıkıştığında çirkinleşen, derin ve ciddi ilişkiler kuran, kendisinden üstün gördüğü kişiyle uyuşamayan, zayıf gördüğü sevgililerine şefkatle yaklaşan, ilişkide parlamak isteyen, üstünlüğünü geliştirmek isteyen,  ketum, iyi bir oyuncu olabilen, herkesten beğeni ve alkış isteyen.

Boğa Öküz Burcu ev ve aile hayatı

Dekoru önemsemeyen, işlevselliği dikkate alan, kimseyi etkilemeye çalışmayan, hedeflerine ulaşabildiği kadarıyla etraf işlevselleşen, sıradan evi kabul etmeyen, rahatına düşkün, duygularını ifade edemeyen, acımasız olmaya yönelen, çocukların gürültü yapmasına izin vermeyen, geleneklere bağlı, doğal olanı dileyen.

Boğa Öküz Burcu iş hayatı

Ünlü olabilen, sıkı çalışan, güçlü, iş kolik, zevkleri ikinci plana atan, her şeyi yapabilen, araştırmacı, müzisyen olabilen.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın