Boğa Stili: Çiçek Karnavalı

Boğa burcu kadınlarının en muhteşem stili: çiçeklere bürünün!

Nisan aynın sonuyla başlayan ve Mayıs’ın neşesiyle devam eden süreçte tam da çiçeklerin açtığı, tüm renklerini göstermeye başladığı sırada dünyaya gelir Boğa burçları… Arı vızıltılarının duyulmaya başlandığı ve yaz aylarının tembelliği üzerimize çöktüğü sırada, bahçelerdeki rengârenk hareketlilik gözlerimizi doyurur.

Belki de bu yüzdendir ki, çiçek desenli baskılar asil Boğa burcu kadınlarına mükemmel uyum sağlar. Doğanın tam ortasında evinde gibi hissedebilenlerin çiçeksi coşkusu…

Kirsten_Dunst_

Kirsten Dunst, Boğa stilini nasıl yansıtacağını iyi biliyor

Çiçek desenleri bu sezon da yazın önde gelen trendleri arasında yerini alıyor. Boğa kadınlarına tavsiyemiz;

Daha büyük ve daha cüretkâr desenler, onların dışa dönük kimliklerini vurgulayacaktır. Öte yandan minik çiçek desenleri ve daha pastel tonlardaki elbiseler de daha yumuşak ama yine de etkili bir görünüm sağlar.

Ünlü Boğa burcu yıldızlarının çiçekler içinde nasıl göründüğüne bir göz atmakta fayda var…

Çiçeklerden Asla Fazla Uzaklaşma

boga-burcu-stil

Çiçekler içinde; Penelope Cruz, Linda Evangelista, Dianna Agron, Adele

Görsel Şölen

boga-burcu-stil-

Lilly Allen, Christina Hendricks, Dianna Agron

Baskılı elbiseleri, hareketli bileziklerle ve aksesuarlarla tamamlamak mümkün… Zayıf yapıda olan kişiler çiçekli elbiselerini zarif ve sade aksesuarlar, kısa-küçük çantalar, büyük kol saatlerle tamamlayabilir. Daha kıvrımlı vücut yapısına sahip olanlar ise büyük, gösterişli kolyelerle muhteşem stili yakalayabilirler. (İşin aslı balık etli kadınlara ne giyseler yakışıyor, hele ki Boğa’ysa!)

Bahçelerden kıyafetlere: Jessica Alba

Jessica-Alba
Gördüğümüz kadarıyla Jessica Alba’nın gardırobunda gittikçe yeşeren gizli bir bahçe var. Ayakkabılar ve takılarla tamamladığı kombinlerine bayıldık. Sınırlama yok! Bırakın çiçekler bahçenizden taşıp tüm vücudunuzu sarsın…

Çiçek Kokuları Saçlarınızı da Sarsın

-boga-burcu-stil
Bir anlığına San Fransicco’da bir sahilde güneşleniyormuş gibi hissetmek için tek yapmanız gereken çiçekleri kıyafetlerinizden saçlarınıza taşımak. Bir anda tüm havanız değişecek!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın