Boğa Tavşan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Tavşan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Tavşan Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Tavşan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, gözlemlerim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Negatif, Tahta, Yin

Boğa Tavşan Burcu genel özellikleri

Savunmasız, riskli, güvenlik isteyen, garantici, planlı yaşayan, toplumla uyumlu yaşamayan, sanatsal ve yaratıcılık konularında ilk mucit olan, yenilik yanlısı, çığır açabilecek fikirlere sahip, genellikle başarılı, son sözü söyleyen, evde kalmak isteyen, yatmayı seven, dikkatli bir koleksiyoncu, rastgele gruplara katılmayan, tanıdıkları ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan, hata yaptığında geri dönüp arkaya bakmayan, huzur ve aşk kombinasyonu.

Boğa Tavşan Burcu aşk hayatı

Sorunsuz ve basit ilişkileri tercih eden, acı çekmekten hoşlanmayan, dırdıra tahammül edemeyen, cömert ve içten, sessizlik isteyen, ölçülü davranışlardan etkilenen.

Boğa Tavşan Burcu ev ve aile hayatı

Sıcak, samimi ve mutluluk veren bir dekor tercih eden, lüks hava yaratan, ruhundaki tüm zarafeti evine yansıtan, dergileri bile evinden eksik etmeyen, şiddetle karşılaştığında geri çekilen, yasakları ve nedenlerini açıklayan, ikna edici.

Boğa Tavşan Burcu iş hayatı

Gençlik yıllarında hızlı ve yükselen tempolu, ileriki yaşlarda pili biten, cesareti kırılan, hayalkırıklığı yaşayan, biriktirme ve harcama konusunda dikkatli olan, ileriki yaşlarda birikim sahibi olabilen, patron olarak saygı gören, zaman zaman sahte davranan, aziz çalışan, geç saatlere kadar çalışmayan, evine gitmek isteyen, çalışkan, işine bağlı.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın