Boğa Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, sezerim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Boğa Yılan Burcu genel özellikleri

Yılanlar’ın en doğalı, sezgisellikten biraz uzaklaşan dünyevi insan, kazanç sağlayabilen, sanat ve güzellikten büyülenen, yaratıcı, etrafında güzellik ve estetik görmek isteyen, parayı sanat konusunda önemsemeyen, tembel, güzellik simgesi, ilk bakışta heybetli saydamsı soğuk bir güzelliği yansıtan, olayları geçiştirmeye çalışan, ikilemde kalan, özgüvenden yoksun, hırslı ve azimli olmayan, ifadesiz, donuk, bağımlı, kıskanç, aldatan.

Boğa Yılan Burcu aşk hayatı

Baştan çıkaran, çekici, başının çaresine bakan, organize olmaya ihtiyaç duyan, her konuda destekleyen ve yardımcı bir partner arayışında, enerji veren insanlara ihtiyaç duyan, saygıyı önemseyen, zamanla şevklenen, her gün yeniden baştan çıkaran.

Boğa Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Yaşam alanını önemseyen, ev dekorasyonu için tasarımcı tutan, her detayıyla ilgilenen, tam olarak istediği şeyleri yaptıran, konforu önemseyen, aileyi güvende tutmak isteyen, güvenilir mantıklı ve duyarlı olan bir ebeveyn.

Boğa Yılan Burcu iş hayatı

Risk almayan, ciddi ve sabırlı davranan, kazanç elde eden, parayla kumar oynamayan, erken yaşta başarı elde eden, zeka gerektiren teorik konularda mükemmel, patron olarak çok iyi olmayan, karar verme konusunda zayıf, otorite sağlayamayan, çalışan olarak ihtiyaçları karşılayan, işine bağlı, pratik.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın