Bomba İddia! Arda Turan Yeni Bir Aşka mı Yelken Açıyor?

Seren Serengil, ilişkisi bir dargın bir barışık devam eden Arda Turan için bomba bir iddia ortaya attı. Ünlü şarkıcı yıldız futbolcunun yeni bir aşka yelken açabileceğini söyledi.

Arda Turan Aslıhan Doğan ayrıldı mı

Seren Serengil, Deniz Akkaya ile beraber sundukları Duymayan Kalmasın programında bomba bir iddiayı ortaya attı. Geçtiğimiz Mayıs ayından beri Aslıhan Doğan ile beraber olan ve o dönemden beri bir dargın bir barışık ilişkileri devam eden Arda Turan yeni bir aşka mı yelken açıyor?

Ünlü çift henüz ayrıldıklarına dair bir açıklama yapmasalar da ya da magazin dünyasına henüz böyle bir haber düşmese de Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı programda Arda Turan’ın yeni bir aşka yelken açabileceğini söyledi.

Seren Serengil'den bomba Arda Turan iddiası

Şimdilerde bir resmiyet kazanmayan bu arkadaşlığın ilerleyen zamanlarda aşka dönüşmesini beklediğini belirten Serengil “Zaten Aslıhan ve Arda ilişkisi bir dargın bir barışık ilerliyor, şu anda ortada bir şey yok ama Arda’yı yeni arkadaşıyla birlikte kafamda yakıştırıyorum. Bu ilişki resmiyet kazanırsa açıklarım ancak şu anda ortada bir ilişki yok” dedi.

Seren Serengil’in yeni bir aşka yelken açacağını iddia ettiği Arda Turan’ın Yeni Astroloji burcu Kova Tavşan, doğum tarihi ise 30 Ocak 1987.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın