Cara Delevingne Kız Arkadaşını Kristen Stewart’a Kaptırınca…

Cara Delevingne eski sevgilisi St Vincent’ı Kristen Stewart’a kaptırınca ruh gibi gezmeye başladı.

Cara Delevingne kız arkadaşından ayrılınca

Dünyaca ünlü top model  ve oyuncu Cara Delevingne, eski kız arkadaşı St Vincent’ın Alacakaranlık serisinin yıldızı Kristen Stewart’la görüntülenmesinin ardından depresyona girdi. New York’ta pijamalı bir şekilde görüntülenen 24 yaşındaki modelin, paspal ve makyajsız hali gözlerden kaçmadı.

Cara Delevingne ruh gibi oldu

Kız arkadaşını güzel oyuncu Kristen Stewart‘a kaptıran Care Delevingne, kameralara aldırış etmeden yürümeye çalışsa da, mutsuz olduğu her halinden anlaşılıyordu.

Kristen Stewart ile St Vincent

Geçtiğimiz ay Kristen Stewart ile model Cara Delevingne’in sevgilisi St. Vincent birlikte görüntülenmişti. Bu olayın ardından ne Stewart ne de St Vincent’ın sevgilileriyle görüntü vermemiş ikilinin aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Sevgilisini Kristen Stewart’a kaptıran Cara Delevingne’in Yeni Astroloji Burcu Aslan Maymun. Kız arkadaşından ayrıldıktan sonra biseksüel olduğunu açıklayan dünyaca ünlü modelin doğum tarihi ise 12 Ağustos 1992.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın