Cem Yılmaz ile Ebru Şallı Aşkı Kanıtlandı!

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı aşkı ilk kez netlik kazandı. Yeni bir aşka yelken açan çift önceki gece Bodrum’da felekten bir gece çaldı. Ünlü komedyenin Şallı’ya hediye ettiği gül ise bu aşkın ilk kanıtı oldu.

Cem Yılmaz Ebru Şallı aşkı belgelendi

Çeşme’de çekilen fotoğraflarının ardından “Sadece arkadaşız,” yorumu yapan Cem Yılmaz ile Ebru Şallı aşkı bu defa belgelendi. Ünlü komedyenin Bodrum‘daki evinde kalan çift, sitedeki balıkçıda arkadaşlarıyla yemek yedi ve ardından Marina Yacht Club‘a geçti.

Cem Yılmaz Ebru Şallı sevgili mi

Habertürk’ten Nuri Altuntaş’ın haberine göre; sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen çift romantik anlar yaşadı. Yılmaz bir ara sahneye çıkıp Şallı’nın gözlerinin içine baka baka ‘Sil Baştan’ şarkısını söyledi. Bu jestten bir hayli hoşlanan ünlü model sevgilisini öperek teşekkür etti. Ünlü komedyenin hareketi Sinan Akçıl’a gönderme şeklinde algılandı.

Cem Yılmaz Ebru Şallı için şarkı söyledi

Bu aşkın ilk belgesi ise Ebru Şallı’nın mekan çıkışı elinde taşıdığı kırmızı gül oldu. Ünlü model “Allah tamamına erdirsin,” sözlerinin üzerine gülümseyerek karşılık verdi.

Gece kulübünde finali yapan ikiliden Yılmaz, fotoğraflarının çekildiğini görünce “Ya hadi kardeşim, bırakın tatavayı,” diyerek muhabirlere sitem etti. Ebru Şallı’nın ise neşeli halleri ve hala elinde olan gülü gözlerden kaçmadı.

Cem Yılmaz Ebru Şallı aşkı ortaya çıktı

Çift, ünlü komedyenin VIP aracıyla mekandan ayrıldı.

Yılmaz’ın VIP minibüsüyle gece turu yapan çifte bir arkadaşları eşlik ederken Şallı’nın ünlü komedyenin hediye ettiği gülü yanından ayırmaması dikkatlerden kaçmadı.

Ebru Şallı’nın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Ejderha, doğum tarihi ise 15 Ocak 1977. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 doğumlu bir Boğa Öküz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın