Cem Yılmaz’dan Ebru Şallı’ya Şok Gönderme

Tarkan konserine eski eşi Ahu Yağtu ile giden Cem Yılmaz gazetecilerin sorusu üzerine, sevgilisi Ebru Şallı’ya öyle bir gönderme yaptı ki!

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Tarkan konseri

Ebru Şallı’yla sürpriz bir aşka yelken açan Cem Yılmaz önceki akşam Tarkan konserini eski eşi Ahu Yağtu ile izledi. Habertürk Magazin’den Serkan Öztürk’ün haberine göre; konser sonrası muhabirlerin Şallı’yı kastederek yönelttikleri “Son Bodrum tatiliniz nasıl geçti?” sorusuna ünlü komedyenin yanıtı şaşırtıcıydı. “Küçük şeylerden mutlu olmaya çalışıyoruz. Bu yaz fazla dinlenemedim.” şeklinde konuşan Cem Yılmaz’ın sevgilisine gönderme yaptığı konuşuluyor.

Cem Yılmaz Ebru Şallı için ne dedi?

Çeşme’de arkadaş ortamında tanışıp, sürpriz aşka yelken açan Cem Yılmaz ile Ebru Şallı en son Bodrum’da kameralara takılmışlardı.

Tarkan konserini eski eşiyle izleyen Cem Yılmaz Ebru Şallı için ne dedi

Tarkan konserini eski eşi Ahu Yağtu ile seyreden Cem Yılmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Öküz. Ünlü komedyen 23 Nisan 1973 doğumlu. Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açan Ebru Şallı ise 15 Ocak 1977 doğumlu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın