Cumhurbaşkanı Erdoğan Okan Bayülgen’e Sert Çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında yorum yapan Okan Bayülgen’e sert çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e tepki

TRT World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Diriliş Ertuğrul dizisinin ekibi hakkında konuşan Okan Bayülgen’e tepki gösterdi.

Diriliş Ertuğrul dizisini öven Recep Tayyip Erdoğan’ın, Okan Bayülgen hakkında yaptığı yorum:

“Az önce Diriliş ekibine de söyledim. Onların o şekilde yorum yapmalarına hiç kafanıza takmayın. Siz milletin gönlünü kazandınız. Asıl ödül bu. “Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş meğer” diyoruz ya. İşte mesele bu. Benim torunlarım bile bırakamıyorlar. Tamamını izlemek yetmiyor. Bir de özetini izliyorlar. Gönülleri fethetmiş bir dizi bu. Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş. Kardeşlerim, başkaların bizi anlamasını ve hakkıyla anlatmasını beklemenin boş bir çaba olduğunu artık biz çok iyi biliyoruz.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hangi burç?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Burcu

Okan Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında söylediklerine sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yeni Astroloji Burcu Balık At, doğum tarihi ise 26 Şubat 1954.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın