Dan Brown’ın Cehennem’inden İlk Fragman

Dan Brown’ın romanından sinemaya uyarlanan Cehennem filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Dan Brown Cehennem filmi fragmanı yayınlandı

Ekim 2016’da vizyona girecek olan Cehennem (Inferno) filminin ilk fragmanı Dan Drown’ın sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Merakla beklenen filmin yönetmenliğini Ron Howard üstlenirken başrolde Tom Hanks Robert Langdon karakteriyle karşımıza çıkıyor.

İşte Dan Brown’ın romanından uyarlanan Cehennem filminin ilk fragmanı:

Dan Brown Cehennem filminin konusu

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü olan Robert Langdon bir gün başından vurulur ve gözlerini bir hastane odasında açar. Profesör hastaneye nasıl geldiğini ya da nasıl vurulduğunu hatırlayamaz. Camdan dışarı bakmak isteyen Langdon evinden binlerce kilometre uzakta Florensa’da olduğunu anladığında ise şok olur. Ve profesör ne olduğunu anlamdan kendini Dante’nin cehennemindeki korkunç bir senaryonun içinde bulur.  Langdon tüm ipuçlarından sonra kendini dünyanın incisi İstanbul’da bulur. İstanbul’da ya insanlık tarihi baştan sona yeniden yazılacak ya da bunu yazacak hiç kimse kalmayacaktır.

Dan Brown ve Tom Hanks’in burcu

22 Haziran 1964 doğumlu olan ABD’li yazar Dan Brown’ın Yeni Astroloji burcu Yengeç Ejderha. 9 Temmuz 1956 doğumlu olan ünlü aktör Tom Hanks ise Yengeç Maymun burcu.

Karanlığın Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!
Sinema
  
Karanlığın Elli Tonu Fragmanı Yayınlandığı an İtibariyle Beğeni Rekoru Kırıyor! Grinin Elli Tonu Filminin Devamı Olan K...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın