Demet Akalın Şeyma Subaşı’na İş Teklif Etti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Burning Man müzik festivalinden değişik kostümlerle fotoğraf paylaşn Şeyma Subaşı’na sosyal medya üzerinden iş teklifi yaptı.

Şeyma Subaşı Instagram Burning Man

Kızı Melisa’yı babası Acun Ilıcalı‘ya bırakarak, her yıl Ağustos ve Eylül aylarında ABD Nevada’da gerçekleştirilen Burning Man müzik festivaline giden Subaşı, Instagram hesabından renkli fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Sözcü’nün haberine göre; yanında birçok kostüm götüren Subaşı festivalden yaptığı iddialı paylaşımıyla Demet Akalın’ın dikkatini çekti. Ünlü şarkıcı Subaşı’na Instagram hesabından iş teklif etti.

Şeyma Subaşı Instagram paylaşımıyla Demet Akalın'ın dikkatini çekti

Demet Akalın Subaşı’nın Burning Man Rock festivalinden paylaştığı fotoğrafın altına “Yeni albüm stylingimi sana bırakacağım” yazdı. Subaşı ise ünlü şarkıcının övgü dolu teklifine “Yerim seni,” yazarak karşılık verdi.

Şeyma Subaşı Burning Man müzik festivali

Şu sıralar Burning Man Rock festivalinde olan ve iddialı kıyafetlerle fotoğraf çektirip Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’nın Yeni Astroloji Burcu Yengeç At, doğum tarihi ise 2 Temmuz 1990. Ünlü şarkıcı Demet Akalın ise 23 Nisan 1972 doğumlu bir Boğa Fare Burcu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın