Demet Akalın ve Ayla Çelik Kavgası!

Demet Akalın ile Ayla Çelik kavgası gündeme bomba gibi düştü. İkilinin şarkı kavgası pahalıya mal oldu!

Demet Akalın ile Ayla Çelik kavgası pahalıya mal oldu

Kurban Bayramı’nda “Her şey para değil” diyerek çalışmama kararı alan Demet Akalın, Bağdat şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Ayla Çelik’ten şarkı almak isteyince ortalık birbirine girdi. İki ünlü isim para konusunda anlaşamayınca araya Akalın’ın eşi Okan Kurt girdi.

Bayramı ailesiyle beraber Fransa’da geçirmeye hazırlanan Akalın yeni albümü için Çelik’ten 5 şarkı aldı. Bu eserlerin her biri için 60 bin TL verdiği iddia edilen ünlü isim, ardından bir şarkı için daha Çelik’in kapısını çaldı. Ancak bu kez işlerin seyri değişti. Çünkü Ayla Çelik, “Artık 60 bin TL değil, 120 bin TL istiyorum” diyerek Akalın’a ters yanıt verdi. Akşam’ın haberine göre, bu sözlerin ardından ikili kısa süreli bir tartışma yaşadı. 1 hafta sonra devreye Okan Kurt’un girmesiyle soğuk rüzgarlar dindi. Kurt, Ayla Çelik’i arayarak “Geçen tatsız bir olay olmuş. Sen bana hesabını gönder ben sana parayı gönderiyorum” diyerek ikilinin arasını düzeltmiş.

Eşi Okan Kurt sayesinde şarkı gerilimini atlatan Demet Akalın’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Fare, doğum tarihi ise 23 Nisan 1972. Ayla Çelik ise 29 Ekim 1973 doğumlu bir Akrep Öküz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın