Demet Akalın Yeni Şarkısını Instagram’dan Paylaştı

Demet Akalın, Ses Nişantaşı’nda gerçekleşen yeni albümü ‘Rakipsiz’in tanıtım gecesi sırasında, sürpriz yaparak Cinayet şarkısının bir kısmını Instagram hesabında paylaştı.

Demet Akalın yeni şarkısını Cinayet şarkısını paylaştı

Demet Akalın’ın yeni albümü Rakipsiz’in tanıtım gecesi dün akşam Ses Nişantaşı’nda gerçekleşti. Berkay Şahin, Kerimcan Durmaz, Fatih Ürek, Samsun Demir, Berksan, Özgür Aras gibi ünlü isimlerin katıldığı gecede, albüme şarkısıyla destek olan Ayla Çelik de vardı.

Demet Akalın Instagram Berkay Şahin Özgür Aras

Demet Akalın, bu renkli tanıtım gecesi öncesi Instagram takipçilerine sürpriz yaparak yeni albümünden bir şarkının teaserını paylaştı. Söz ve müziği Gökhan Özen, aranjesi ise Taşkın Sabah’a it olan Cinayet şarkısı için “Yaaa bu nasıl bi şarkı olayyy bombaaa müthişşşş”, “Bombasın”,”Her zaman süper” gibi çok sayıda yorum yapıldı.

Yakında yeni albümü Rakipsiz’i çıkaracak olan Demet Akalın’ın Instagram hesabından paylaştığı Cinayet şarkısı:

Demet Akalın’ın Instagram’dan paylaştığı Cinayet şarkısına daha ilk dakikalardan itibaren beğeni yağdı. Ünlü şarkıcı bu paylaşımın ardından, geceden kareler paylaşmaya devam etti.

Demet Akalın Instagram Fatih Ürek Kerimcan Durmaz

Yeni albümündeki Cinayet şarkısını Instagram takipçileriyle paylaşan Demet Akalın’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Fare, doğum tarihi ise 23 Nisan 1972.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın