Deniz Akkaya’dan Ayşe Brav’a Şok Sözler

Deniz Akkaya bugün instagram hesabından Ayşe Brav’ı ima eden şok sözler paylaştı!. Deniz Akkaya ve Ayşe Brav arasındaki gerginliğin sebebi ne? Ayşe Brav Kimdir?

Deniz Akkaya Ayşe Brav‘ı ima eden öyle sözler paylaştı ki paylaşımı okuyanlar şaşkınlık geçirdi! Deniz Akkaya Ayşe Brav tartışmasını fitilleyen o paylaşımda Deniz Akkaya bakın neler yazdı:

Deniz Akkaya Ayşe Brav

İşte hem kadın hemde 2016 versiyon bir YANCI kendini ortaya atmış sosyal medyada bugun; peki kendini durduk yere ortaya atmış,bugün kayigina binmiş gibi gözüktüğün 3 çocuklu ünlünün zamanında en özel ayrıntıları ile dedikodusunu yapan kendi degilmiydi?senelerce bir şekilde tuttuğu kose sayesinde oradan yaptığı dalkavuk yazıları ile samimiyetsiz bir sözde arkadaşlık kurup,bu3 cocuklunun ve nicelerinin tüm özel hayatlarını kapalı kapılar ardında anlatmadi mı?sözde escinsel sever gözüküp terkos pasajindan aldığı t-shirtler ile moda dünyasına yan kapıdan girip tüm escinsel tasarımcıların özel hayatlarını dedikodu malzemesi yapmadı mi?60 misina merdiven dayayıp ünlü olmak için kıvranan olamayınca ünlü bir tv sovmeninin uzuv boyunu herkese anlatarak-unlu olamazsam bende onlarla yatarim-der gibi kendine oradan değer biçen bir tv figüru pardon tv soytarısınin yazdığını kaale almam,ANCAK o yazıya beğeni yapan ortak tanıdıklar size sesleniyorum;her dem bu kadina akıl hastası,riyakar diyip beğeni yapmanız sizin karakterinizi ortaya koyar.lutfen bu yazımı okuduğunuzda beni hemen takipten çıkarın.siz benim hayatımda olmayın. Not;moda sektöründe hiçbir vasfı olmayan kara cahil bir kadın evladı yaşındaki kızlara cemkirip o gencecik kızların gelecek hayalleri ile oynamayı meslek sanan yaşı geçkin estetık mağduru TV FİGÜRÜ,sen tv de görünür olmak adına bu kızların ruhuna tecavüz ederken hiç utanmıyorsan otur sifir!

Gardırop Savaşlarında jüri üyesi olan Ayşe Brav, Deniz Akkaya’nın o paylaşımından sonra herkesin merak konusu oldu. Peki Ayşe Brav kimdir? Ayşe Brav hakkında merak edilen tüm detaylar;

Ayşe Brav kim?

ayse_brav_kimdir_vikipedi

Moda tasarımcısı ve Gazete Vatan’da köşe yazarı olan Ayşe Brav, aynı zamanda tv ekranlarında yayınlanan “Gardırop Savaşları” adlı programda jüri üyeliği yapmaktadır.

27 Mart 1964 yılında, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Ayşe Brav, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Kamu İdaresi bölümünde tamamlamıştır.

Hakkında fazla bir bilgi bulunmayan Ayşe Brav, çalışma hayatına “Mudo” markasıyla başlamış ve dünya çapında bir çok markaya tshirt ihracatı yapan bir firması bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın