Deri Modasını Matiste İstanbul’da Keşfedin

Sayfalar 1 / 10

Kapalı Çarşı’ nın içinde açılan Matiste Paris-İstanbul’un etkileyici, göz alıcı, kışkırtıcı deri tasarımlarıyla burcunuza özel kombinler hazırlayabilirsiniz.

Matiste Paris – İstanbul en iyi dikiş tekniklerini kullanarak Paris’te hazırlattığı farklı kalıplar ile İlkbahar stilini yakalamanızı sağlıyor. Özellikle Koç, Boğa, Aslan ve Akrep burcunu heyecanlandıracak çalışmalar, günün her saatinde ister spor ister şık olmak isteyen bir İkizler ya da Terazi kadınına da özgün tasarımlı kıyafetler sunuyor. Bu kıyafetler arasında farklı renk seçenekleriyle uzun ve kısa deri ceketler,  deri pantolonlar ve elbiseler bulabileceğiniz gibi, burcunuza özel kombinler yapabilirsiniz.

Hollywood ünlülerinin de Türkiye’ ye geldiğinde vazgeçilmezi olan Kapalı Çarşı’ da; tasarımlarıyla sizi etkileyecek, servisiyle kalbinize dokunacak, kişiye özel dikimleriyle kendinizi farklı hissettirecek Matiste İstanbul-Paris, 25 yıldır Fransa’ nın en prestijli deri markaları ile iş birliği yapan Thierry Bitan ve sektörün önde gelen isimlerinden Mahmut İşbeceren’ nin ortaklağında açıldı.

Matiste-istanbul (13)

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın