Ebru Şallı’dan Kaçamak Cevap: “Konuşmak için Erken”

Ebru Şallı, Cem Yılmaz’la ilişkisi hakkında merak edilenleri yanıtladı. Ünlü manken kaçamak cevaplar vererek bu aşkı konuşmak için erken olduğunu söyledi.

Ebru Şallı Cem Yılmaz hakkında konuştu

Ebru Şalli ile ünlü komedyen Cem Yilmaz aşkı hızlı bir şekilde devam ediyor. Ünlü manken önceki gün Bebek sahilinde objektiflere takıldı. Saç bakımı için kuaföre gideceğini söyleyen Şallı, yeni sevgilisi Cem Yılmaz’la ilgili soruları ilk kez yanıtladı.

Ebru Şallı: “Arkadaşlar, ilişkimizde bir sorun yok, gayet iyi. Bu ilişki hakkında da çok konuşmak istemiyorum. Benim konuşmam doğru olmaz. Bu ilişkiyle ilgili fazla konuşmamam gerekiyor.” dedi. Kesin konuşması için çok erken olduğunu ifade eden ünlü manken, “Yoksa Cem Yılmaz konuşmanızı yasakladı mı?” sorusunu da gülerek yanıtsız bıraktı.

Ebru Şallı’nın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Ejderha, doğum tarihi ise 15 Ocak 1977. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 doğumlu bir Boğa Öküz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın