Efsanevi Spa Keyfini Bodrum’da Yaşayın

Mandarin Oriental’ın efsanevi Spa konseptlerini lokal dokunuşlarla sunan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum mayıs ayında dünyaca ünlü detoks ve terapi uzmanı Jennifer Thompson ile özel programlara ev sahipliği yapıyor. The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’daki ev sahipleri, programlardan kendi evlerinde çok özel ayrıcalıklarla yararlanacak.

Spa Vip Cibuu

Lüks bir ortamda, özel bakım ve terapileri ile konuklarına mükemmel bir deneyim yaşatan ödüllü The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’da bahar ve yaz aylarını sağlıklı ve huzur içinde yaşamak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor. İridoloji merkezli sağlık koçu olan ve detoks konusunda 16 yılı aşkın uzmanlığı ve deneyimi ile danışanlarına sağlıklı bir yaşamın kapılarını açan Jennifer Thompson, The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum programında 15-28 Mayıs tarihleri arasında Mandarin Oriental, Bodrum’un konuklarını güzel bir yaza hazırlıyor.

Mandarin Oriental Cibuu

Dünya çapında çeşitli ödüller alan Mandarin Oriental’in eşsiz Spa hizmetini sunan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, son olarak İngiltere’nin dünyaca ünlü dergisi Tatler’in düzenlediği “Tatler Spa Awards 2015”te ‘Yılın En Kışkırtıcı Spa’ ödülüne layık görülmüştür. The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’da yaşayan ev sahipleri, Jennifer Thompson’ın programlarından çok özel ayrıcalıklarla yararlanabilecek. Residence Consierge servisiyle Spa için rezervason önceliği alıp, evden çıkmadan otel konforunda yaşam sürdurme olanağına sahip olan ev sahipleri, sağlıklı yaşam için The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’da benzersiz fırsatlara sahip. 6 kilometrelik yürüyüş parkuru bulunan Mandarin Oriental, Bodrum, spor, kişisel bakım-gelişim ve iyi yaşam icin doğru ortam olanaklarını sunuyor.

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’dan kişiye özel benzersiz hizmet

mandarin bodrum

Lüks bir evin konforu ile Mandarin Oriental’in efsanevi hizmetlerinin bir arada sunulduğu The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’daki ev sahipleri kişiye özel hizmetlerin ayrıcalığını yaşıyor. Seçkin misafirleri için lüks ile mükemmel hizmetin benzersiz birleşimini sunan Mandarin Oriental, 21. yüzyıl lüksünü Uzakdoğu konsepti ile birleştirerek ev sahiplerine sunmaya başladı.

mandarin italyan design

Ayrıca projede yer alan ve dünyaca ünlü İtalyan mimar Antonio Citterio’nun tasarımını yaptığı Mandarin Oriental, Bodrum oteli ise Temmuz ayından itibaren seçkin misafirlerini ağırlamaya başladı. Mandarin Oriental, Bodrum lüks otel odaları, süitleri, lifestyle aile odaları, Presidential ve Oriental Villaları ile Avrupa ve Akdeniz’in en lüks ve sofistike resort oteli. Michelin yıldızlı aşçıların da bulunduğu İtalyan, Akdeniz, Güney Asya, Japon ve Türk olmak üzere altı farklı dünya mutfağını Bodrum’da sunan restoranları ile Mandarin Oriental Bodrum oteli, Bodrum’u uluslararası bir cazibe merkezi haline getirdi.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın