Emre Karayel Bu Defa Müşteriyi Yumrukladı

Emre Karayel yine sinirlerine hakim olamadı. Ünlü oyuncu Bebek’teki bir mekanda tuvalet sırası beklerken bir iş adamının oğlunu yumrukladı ve mekandan apar topar kaçtı.

Emre Karayel sinirlerine hakim olamadı yine kavga çıkardı

Fırat Tanış’la film setinde yumruk yumruğa kavga eden Emre Karayel, bu defa bir barda kavga çıkardı. Bebek’te bir gece kulübünde arkadaşlarıyla birlikte eğlenen ünlü oyuncu, mekanın lavabosunda sıra beklerken bir müşteriyle tartışmaya başladı.

Alkolün de etkisiyle sinirlerine hakim olamayan Karayel, eski bir gazeteci ve bir iş adamının oğlu olduğu öğrenilen şahsın yüzüne yumruk attı.
Ünlü oyuncunun kavganın hemen ardından önce bir kaldırıma oturup “Ben nasıl böyle bir şey yaptım?” diyerek kendini suçladığı, sonrasında ise mekandan apar topar kaçtığı öğrenildi.
Emre Karayel mekanda kavga etti
Bundan 2 yıl önce de katıldığı bir doğum günü partisinde ünlü bir iş adamıyla atışan Emre Karayel aylarca İstanbul gecelerinde boy gösterememişti.
Fevri davranışlarıyla dikkat çeken Emre Karayel’in Yeni Astroloji Burcu Terazi Fare. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 18 Ekim 1972.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın