Erhan Çelik Gülben Ergen Boşanma Tarihi Hakkında!

Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliklerini noktalıyor! Peki ünlü çift ne zaman boşanıyor? Ünlü çiftin boşanma tarihi belli oldu mu?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldıklarını açıkladılar. Peki ünlü çift neden ayrılıyor? Erhan Çelik ilk eşi İlknur Türker‘den boşandıktan sonra 2. evliliğini Gülben Ergen’le geçtiğimiz yıllarda sade bir düğün ile yaptı. Ünlü çiftin mutlulukları herkesin dilindeyken bir anda Erhan Çelik’in şaşırtan açıklamasıyla gündem değişti. Erhan Çelik sosyal medya hesabından Gülben Ergen ile boşanacağını duyurdu. Gülben Ergen ise Erhan Çelik‘in bu aceleci tavrına kızmış olacak ki sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla Erhan Çelik‘i doğruladı.

Gülben Ergen yeni yıla bekar girmek istiyor!

Gülben Ergen yeni yıla bekar girmek istediğini avukata ileterek boşanma işlemlerini hızlandı dedikodusu hafta sonu kulislerde dolaşmaya başladı.  Renkli Sayfalar programına konu olan bu boşanma kararı ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. O iddia ise şöyle; “Gülben Ergen ve Erhan Çelik 2 Aralık 2016 tarihinde boşanacak.”

Boşanma süreci çetrefilli mi geçecek?

Çifte yakın birinin vermiş olduğu bilgiye göre Ergen evden sadece çocuklarının tişörtünü almış. Bakalım boşanma sürecinde neler olacak? Ünlü çift tekrar barışır mı dersiniz?

Gülben Ergen Erhan Çelik fotoğrafları;

gulbenergenerhancelik

1 2 3 4 5 6
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın