Gareth Bale’nin Başı Mafyayla Dertte!

Real Madrid’li futbolcu Graeth Bale’nin başı mafyayla fena dertte. Ünlü futbolcunun evini polislerin koruduğu iddia edildi.

Gareth Bale'nin mafya korkusu

Dünyaca ünlü futbolcu Gareth Bale’nin mafya ile başı dertte olduğu söylentisi ortaya atıldı. İspanya’nın Real Madrid kulübünde forma giyen futbolcunun nişanlısı Emma Rhys-Jones ve ailesinin mafyayla sorunları olduğu ve bu nedenle Bale’nin korkup İspanyol emniyetinden can güvenliği için destek aldığı iddia edildi.

Bazı kaynakların belirttiğine göre Gareth Bale‘nin nişanlısı Emma Jones’un kuzeni Epiphany Dring içinde 300 bin sterlin bulunan bir bavulla ortadan kayboldu. Uzun süredir de ikiliden haber alınamıyor.

Çiftin İzlanda’daki evinin birkaç kez yakıldığı ve Bale’nin Jones ailesiyle sorunları olan mafyadan çekindiği edinilen bilgiler arasında.

Henüz Jones ve ailesinin mafyayla ne gibi bir sorun yaşadığı bilinmiyor. Dring’i arama çalışmalarıysa hala devam ediyor.

Mafyayla başı dertte olan yıldız futbolcu Gareth Bale’nin Yeni Astroloji burcu Yengeç Yılan, doğum tarihi ise 16 Temmuz 1989.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın