Gigi Hadid ile Zayn Malik Ayrılığı Kısa Sürdü

Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrılığa daha fazla dayanamadı.

Gigi Hadid Zayn Malik barıştı

Yedi aylık birlikteliklerini bitirdiği konuşulan top model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik barıştı. Önceki gün New York‘ta biraraya gelen ikili iddialara göre bu ayrılığa son noktayı koydu.

Zayn Malik Gigi Hadid aşkı

Hadid görüşmeden sonra snapchat hesabından isimlerinin yazılı olduğu çikolata kavanozlarını paylaşarak altına “Mutfak hedefleri” yazdı. Bu olayın hemen ardından ise çift Hadid’in New York’taki evinden el ele çıkarken görüntülendi.

Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı

Bazı kaynakların söylediğine göre Gigi Hadid ile Zayn Malik birlikteliklerini bir dargın bir barışık sürdürüyor. Nisan ayında doğum gününü kutlayan Hadid, Malik ile kavga etmiş bir süre sonra tekrar barışmıştı.

Gigi Hadid’den Twitter’da Zayn Malik Paylaşımı

Gigi Hadid yeni barıştığı sevgilisi Zayn Malik için Twitter hesabından anlamlı bir paylaşım yaptı. Ünlü model sevgilisini şu sözlerle anlattı:

“Hayranların için nasıl savaştığını ve onların kalbinde yer edinmek için nasıl çaba gösterdiğini uzun süredir biliyorum.  Böyle zamanlarda gösterdiğin cesaretle gurur duyuyorum ama dün akşamki dürüstlüğün, senin hakkındaki her şeyi, gerçekliğini tamamen kanıtlıyor. İnsan, insanı fark eder. En iyisini yaptın ve bir sanatçı olarak seni daha iyi anlamaları için hayranlarına bir fırsat verdin. Her şeyde şefkat bulabilen sen, büyümeyi ve ilerlemeyi, emeklerinin karşılığını almayı hak ediyorsun. Hepimiz sana destek olmak ve deneyimlerini kolaylaştırmak için yanındayız. Yeteneğin ve güzel kalbin seni asla yanlış yönlere sürüklemeyecek. Seni seviyorum ve her zaman seninle gurur duyuyorum.”

Gigi Hadid'den Twitter'da Zayn Malik paylaşımı

Gigi Hadid ile Zayn Malik neden ayrılamadı?

Gigi Hadid Zayn Malik ayrılığında son dakika

Boğa Domuz burcu Gigi Hadid ile One Direction grubunun eski solisti Zayn Malik’iğn burç uyumları tutkularını öyle bir dile getiriyor ki! Yeni Astroloji burçlarına göre yüzde 67 oranında anlaşan çift gerek kaliteye olan düşkünlükleri gerekse tutkulu yönleriyle birbirleri için biçilmiş kaftan. Ne Hadid ne de Malik bu güzel uyumu kolay kolay başkasında bulamayacağını bildiği için birbirinden vazgeçemiyor olabilir.

23 Nisan 1995 doğumlu Gigi Hadid’in Yeni Astroloji burcu Boğa Domuz. 12 Ocak 1993 doğumlu olan ünlü şarkıcının burcu ise Oğlak Maymun.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın