Günün Haberi: Kibariye Hamile!

56 yaşındaki Kibariye İzmir konserinde 3 aylık hamile olduğunu açıkladı, ortalık yıkıldı. Eşi Ali Küçükbalçık ise haberi binlerce kişiyle aynı anda duydu.

Kibariye hamile mi?

Kibariye’nin hamile olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı İzmir Enternasyonal Fuarı’nın dördüncü gününde hayranlarının karşısına çıkarak 3 aylık hamile olduğunu söyledi. O an arabesk müziğinin kraliçesini dinleyenler arasında bulunan eşi Ali Küçükbalçık heyecanla şaşkınlığı bir arada yaşadı.

56 yaşındaki şarkıcı hamile

Her fırsatta çocuk sahibi olmak istediğini dile getiren Kibariye, özellikle erkek çocuk istediğini belirterek “Bilime de Yaradan’a da sığınıyorum, olacak anam!” demişti.

1999 yılında kendisinden 19 yaş küçük olan Ali Küçükbalçık ile evlenen ünlü şarkıcı ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Çiftin 15 yaşında Birgül isminde bir kızı bulunuyor.

Kibariye eşi Ali Küçükbalçık

56 yaşında 3 aylık hamile olduğunu açıklayarak herkesi şaşkına çeviren Kibariye’nin Yeni Astroloji Burcu Aslan Fare. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 10 Ağustos 1960.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın