Gupse Özay Elçin Sangu Hakkında Ne Dedi?

Gupse Özay Elçin Sangu hakkında ilk defa konuştu. Sevgilisi Barış Arduç’u rol arkadaşı Elçin Sangu’dan kıskandığı iddia edilen ünlü oyuncu samimi itiraflarda bulundu.

Gupse Özay zayıfladı Akmerkez

Gupse Özay önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Akmerkez’deydi. Bir hayli zayıfladığı görülen ünlü oyuncu tam 22 kilo verdiğini söyledi.

Gupse Özay arkadaşlarıyla beraber Akmerkez'de görüntülendi

Ayrıca Özay geçtiğimiz günlerde sevgilisi Barış Arduç’u Kiralık Aşk dizisindeki rol arkadaşı Elçin Sangu’dan kıskandığı dedikodularını yalanlar şekilde konuştu: “Elçin’i çok seviyorum. Zaten hemşehrim.”

Gupse Özay Barış Arduç'u Elçin Sangu'dan kıskandı mı

Gupse Özay ve Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç Deliha filminin setinde tanışmış ve zamanla kendilerini bir aşkın içinde bulmuşlardı.

Gupse Özay ile Barış Arduç’un uyumu fevkalade!

Barış Arduç Gupse Özay sevgili

Burç uyumları yüzde 70’lik oranla ortalamanın üzerinde olan Gupse Özay ile Barış Arduç’un ilişkileri gelecek vaat ediyor. Çünkü ikili her şeyden çok çok iyi bir arkadaş olabilme potansiyeli taşıyor. Bu da aşklarını taze tutabilmeleri için bir neden.

30 Temmuz 1984 doğumlu olan Gupse Özay’ın Yeni Astroloji burcu Aslan Fare. 9 Ekim 1987 doğumlu Barış Arduç ise 9 Ekim 1987 doğumlu Terazi Tavşan burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Gupse Özay ile Barış Arduç Evleniyor mu?

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın