Hollywood’dan Bir Boşanma Haberi Daha!

Hollywood’un güzel yüzlü oyuncusu Drew Barrymore ve eşi Will Kopelman boşanacaklarına ilişkin çıkan dedikoduları doğruladı.

Drew Barrymore Instagram

Özellikle Adam Sandler ile çektiği filmlerle dikkatleri üzerine çeken Drew Barrymore ve kendisi gibi oyuncu olan üçüncü eşi Will Kopelman ayrılacaklarını açıkladı. People dergisine konuşan çift  “Ailemiz resmi olarak yollarını ayırma kararı verdi. Boşanma bir başarısızlık olarak görülebilir ancak hayat devam ediyor. Daha iyi günlerin bizi beklediğine eminiz. Çocuklarımız bizim birinci önceliğimiz ve bundan sonraki süreci onların iyi olmaları için yöneteceğiz. Çocuklarımız bizim dünyamız.” dedi.

Drew Barrymore Will Kopelman boşanıyor

Hayatının devam ettiğini dile getiren Barrymore ‘Justified’ dizisinden tanıdığımız aktör Timothy Olyphant ile ‘Santa Clarita Diet’ adında bir diziye başlayacaklarını söyledi.

Güzel oyuncu geçtiğimiz Ekim ayında ayrılık iddialarını reddetmiş ve şöyle konuşmuştu: “Will’e ilk görüşte aşık olmadım. Ama o gerçek bir mantık adamı. Onu baba olarak izlemeyi çok seviyorum.”

Drew Barrymore Will Kopelman çocukları

Çiftin 2 kız çocuğu bulunuyor.

Arkadaşça ayrılıyorlar

Drew Barrymore Will Kopelman burçları

Will Kopelman güzel oyuncu Drew Barrymore’un üçüncü eşi. Ama uyum açısından Kopelman diğer eşlere fark atıyor. Balık Tavşan burcu olan Drew ile Yengeç At burcu olan Will’in ortalama uyumu yüzde 68. Yani bu ilişkide aşk bitmiş olsa bile arkadaşlık kolay kolay biteceğe benzemiyor.

Drew Barrymore 22 Şubat 1975 doğumlu bir Balık Tavşan burcu. Will Kopelman ise 7 Temmuz 1978 doğumlu bir Yengeç At.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Adam Sandler’ın 12 Yıllık Aşk Evliliği

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın