İkizler Burcu Aşk Uyumu

Eğlenceli bir dünyaya sahip olan İkizler burcu, kendisini engellemeyecek bir aşk ister. Maceraperest Yay burcu, İkizler burcu için  idealdir.

İkizler Koç Burcu Uyumu

söz konusu olduğunda Koç burcunun neşesi İkizler burcuna eğlenceli bir ortam oluşturacaktır. İkizler – Koç çiftinin ilişkisi sona ererse her iki taraf da bocalayabilir.

Koç Burcu

 

İkizlerBoğa Burcu Uyumu

İkizler burcu ve Boğa burcunun mükemmel uyumu yakalaması çok zor.  İkizler’e en başta çekici gelen Boğa burcunun davranışları sonradan itici gelebilir.

 

Boğa Burcu

 

İkizlerİkizler Burcu Uyumu

İkizler burcunun İkizler’den başka dostu yoktur 🙂 Bir neşe ki sonsuz, rengarenk bir ilişki yaratırlar kendilerine.

 

İkizler Burcu

 

İkizler – Yengeç Burcu Uyumu

Yengeçler’in sevgi dolu, romantik, şımartan halleri İkizler burcunun gururunu okşayacaktır. Lakin bir süre sonra romantizm İkizler’i sıkacaktır. İlişki bitince yara alacak taraf  Yengeç’ler olabilir.

 

Yengec Burcu

 İkizler Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcunun cömert, gururlu, cazibeli yapısı İkizler’i kandırabilir. Eğlenceli Aslan İkizler için neşe kaynağıdır. İkilinin beraberlikleri dengeli ve uzun süreli olabilir.

 

Aslan Burcu

 

 İkizlerBaşak Burcu Uyumu

Başak burcunun düzenli, titiz, maddiyatın ön planda olduğu dünyası İkizler burcuna ters gelebilir. Ama arada büyük bir aşk varsa, orta yolu bulabilirler.

 

Basak Burcu

 

 İkizlerTerazi  Burcu Uyumu

Mükemmel uyumu yakalayabilir İkizler – Terazi çifti. Büyük bir oyuna benzer ilişkileri eğlencesiyle, uyumuyla, güzelliğiyle herkesi kıskandırır.

 

Terazi Burcu

İkizler Akrep Burcu  Uyumu

Fiziksel olarak birbirlerinin hoşuna gitseler de ilişkilerinin tartışma, kıskançlık, uyumsuzluk dolu olması yüksek ihtimaller arasındadır.

 

Akrep Burcu

 

İkizler Yay Burcu Uyumu

Macera dolu, keyifli bir aşk! Eğlenceli, temposu düşmeyen, sıkmayan bir ilişki için İkizler burcuna en uygun aday bir Yay burcu olacaktır.

 

Yay Burcu

 

İkizlerOğlak Burcu  Uyumu

Oğlak burcunun oturaklı yapısı İkizler burcunun neşesine uygun olmayacaktır. Beklediği o mükemmel insanın Oğlak burcu olma olasılığı  ne yazık ki çok düşüktür.

 

Oğlak Burcu

 

İkizlerKova Burcu  Uyumu

Eğlence ve entelektüel denge içinde güzel bir ilişki yaşayabilirler. İkizler burcu, Kova burcuyla baş edebilir ve bu da Kova burcunun hoşuna gidebilir.

 

Kova Burcu

 

 İkizlerBalık Burcu  Uyumu

İkizler burcunun hareketli ve neşeli yapısı Balık burcunun sakinliğini zorlayacaktır. Bir Balık burcu İkizler burcunu  çok sevse de kırılıp küserse hayatı zindan edebilir.

 

Balik Burcu

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın