İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu özellikleri neler? Bu burcun insanları hangi yapılarıyla ön plana çıkıyor? İkizler kadını ve erkekleri birbirleriyle benzerlik gösteriyor mu?

İkizler Burcu genel özellikleri

İşte İkizler Burcu kadını ve erkeğinin aşk, iş ve aile hayatına dair genel özellikleri:

Yönetici Gezegeni: Merkür

Elementleri: Hava, Değişken

Tarihleri: 21 Mayıs – 21 Haziran

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Burcu adapte olma kabiliyetini anlatır. Eylemi başlatandır ve mevsimsel olarak yaz başlangıcını temsil eder. Yani bu burcun eyleme dönüştürdükleri fikirseldir. “Yeni bir fikre açığım” onun cümlesidir. Sorunun üzerine gitmektense, etrafından dolanmayı tercih eder. Böylece alternatif çözümler bulması daha kolay olur.

İkizler Burcu özellikleri genel olarak iletişimi anlatır. Onu, bir derginin ya da gazetenin magazin köşesini yazarken ya da herhangi bir şirketin halkla ilişkiler bölümünü başarılarla taçlandırırken görmeniz mümkün. Muhtemelen çalıştığı yayın organı da sevgili İkizler’in iletişim ve yazarlık yeteneğini kullanarak satış rekoru kırıyordur… İkizler insanı bilgi akışını, öğrenmeyi, aklı ve mantığı temsil eder. İlk bakışta bu özelliklerin hepsini duruşunda, bakışında, konuşmasında fark etmeniz mümkün. Ama özüne indikçe, aslında herkesten önce duyan, konuşan ve her şeyi bilen, ayaklı gazete gibi öylece karşınızda duran bu insanların, aslında sizi kendi bildiklerinizden şüphe ettirecek kadar iyi bir konuşmacı olduğunu göreceksiniz.

Her şeyden önce aşırı merhametli olan bu karakterin duygusallıkla işi olmamasına şaşırmayın. Merhamet ayrı şey duygusal olmak ayrı şey, öyle değil mi? O herkes duygusallığın esiri olup, birilerine saplanıp kalmak, rutin bir hayat yaşamak istemez. Tek yapmak istediği iletişim kurmak, mantıklı hareket etmektir ve bunu çok iyi yapar. İletişim onun hayata karşı savaştığı tek araçtır.

Eğer bir İkizler Burcu konuşmuyorsa depresyona girme ihtimali yüksektir. Bu nedenle ne yapın edin, mutlaka konuşmasına izin verin. Çünkü o konuştukça rahatlar.

İkizler Burcu kadını

Şimdi yerinde duramayan, kıpır kıpır, enerji dolu, oldukça zeki ve gerçekten zor bir kadından bahsedeceğiz. Çoğu zaman kararsız, ama fazlasıyla eğlenceli… İkizler Burcu özellikleri kadına neşe saçan, deli dolu, yeniliklerden hoşlanan bir enerji verir. Sürekli farklı şeyler yapma niyetindedir. Bugün giydiğini yarın giymek istemez, bugün gördüğünü yarın görmek istemez veya sabah yediğini ertesi sabah yemek istemez… İkizler kadını bu özelliğini üzerine o kadar güzel giyer ki, davetinize icabet edecekken karar değiştirdiğinde kimseyi incitmez. Çünkü telafi edeceğinin sinyalini ustalıkla verir. Şöyle de bir olasılık var; gelemeyeceğini söyledikten beş dakika sonra tekrar arayıp o davete katılabilir. Değişken bir insandan beklenen bir hareket, sorun yok! Neticede o bir İkizler kadını.

Oldukça renkli biridir. Pratik zekâlıdır. Hızlı düşünebilir ve aynı hızla hareket de edebilir. Aslında İkizler kadınının toplamını düşününce kesinlikle erkeklerin “Hayır,” diyemeyeceği bir cazibe unsuru ortaya çıkıyor. Çünkü farklılıklar onu mükemmel bir kadına dönüştürüyor. Bu nedenle aynı anda, birden fazla konuya ilgi duyması da anlaşılabilir bir durum. Değişimden yana ve geleneklere pek bağlı değildir.

Yeni insanlar tanımaya, yeni yerler keşfetmeye bayılır. Arkadaş çevresi fazladır. Gittiği her yerde samimi arkadaşlar edinir. İletişimi güçlü ve azimli bir yapısı olduğu için önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesiyle ünlüdür. Bu kadın hayat standardını hep yüksek tutmaya çalışır, kariyeri için elinden geleni yapar. Biriyle uzun süreli ilişki kurması oldukça zordur. Ancak kendi kadar renkli ve sıkıcı olmayan, güçlü biriyle uzun süreli bir beraberlik yaşayabilir.

Eğlenceli ve zeki olan, bütün renkleri ruhunda biriktiren İkizler kadını bazen duygusuz ve yüzeysel görünebiliyor. Dedikodu yapmaya da meyilli olduğunu hemen hatırlatalım.

İkizler Burcu erkeği

Onunla takılmaya başladığınız daha ilk anda şeytan tüyüne kapılmaya başladığınızın resmidir. İkizler Burcu erkeği zeki, kıvrak zekası ve dilbazlığı ile her insanı etkileyebilecek bir güce sahiptir.

İkizler Burcu özellikleri ikna kabiliyeti güçlü bir karakteri simgeler. Bu durum erkekleri için de geçerlidir. En entelektüel ortamlarda bile neşesi ve bilgi birikimiyle sizi kendisine hayran bırakabilir. Yalnız, bu sempatik adamın hep  gülümseyen yüzüyle karşılaşacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Öyle ki ruhunu değişimden koparamayan bu adamın huzursuzluğu, huysuzluğu ve sus pus halleri bir anda sizi araba çarpmışa döndürebilir. İşte o zaman, tüm çekilmezliğini kuşanan sempatik adamın ağzından, duymak istemeyeceğiniz sözler işitebilirsiniz. Ama merak etmeyin, ertesi güne kalmadan kendini toparlayacak, tüm söylediklerinden dolayı sizden özür dileyip, ilişkinizi tekrar canlandıracaktır.

İkizler erkeği uyumadan durduğunuz tüm süre boyunca sizi eğlencenin doruklarına çıkarabilir. Fakat onunla sevgili olma gibi bir niyetiniz varsa dikkatli olun. İyidir, hoştur, eğlencelidir ama bağlanma konusunda sıkıntı yaşayacaktır. Dolayısıyla madalyonun diğer yüzünü unutmayın. Eğer baskın ve oldukça kıskanç bir yapınız varsa, ilişkinizin hüsranla bitmemesi için sevgilinizi alttan almayı ihmal etmeyin. Ya ona kıskançlığınızı belli etmekten vazgeçip güçlü yanınızı gösterin ya da bu ilişkiyi başlamadan bitirin. Ama itiraf etmeliyiz ki, eğlenceli ve insancıl sevgiliniz ne kadar rahat davranırsa davransın, her gün sizi baştan çıkarmayı becerecektir. Zeki ama çocuk ruhlu bu adamı yer yer ilgiyle beslemeniz onun hoşuna gidecektir.

Kendi gibi hareketli enerji dolu birini arayan bu adama, ne kadar güçlü, akıllı ve renkli bir kişilik olduğunuzu gösterirseniz size o kadar aşık olacak ki, tek eşliliğe yönelecektir. Baskıcı tutumlarınız ise sadece sizden uzaklaşmasına neden olacaktır.

Koç Burcu Özellikleri
Boğa Burcu Özellikleri
Yengeç Burcu Özellikleri
Aslan Burcu Özellikleri
Başak Burcu Özellikleri
Terazi Burcu Özellikleri
Akrep Burcu Özellikleri
Yay Burcu Özellikleri
Oğlak Burcu Özellikleri
Kova Burcu Özellikleri
Balık Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın