İkizler Öküz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre İkizler Öküz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

İkizler Öküz Burcu genel özellikleri

İşte hem İkizler hem de Öküz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Düşünürüm, muhafaza ederim

Elementleri: Hava, Merkür, Değişken / Negatif, Su, Yin

İkizler Öküz Burcu genel özellikleri

Her zaman ileriye doğru giden, sıkıcı görünen, ama konuşmaya başlayınca etkisi altına alan, iyi bir hikaye anlatıcısı, sürükleyici, heyecanlı, iğneleyici, komik olmayan, şakalar yapmayan, esprileri yayarak anlatan, sadece gülümseten, etkili konuşan, zevkleri basit, idealleri mantıklı, gerçekleştirebileceği hayalleri kuran, taşra insanı, en iyi bulmak için çabalayan, ısrarcı ve zorlu, her şeyin düzgün bir şekilde gitmesini isteyen, beklemeyi umursamayan, karmaşadan, müsriflikten ve saçma sapan şeylerden nefret eden, geveze ve dedikoducu kişilerden hoşlanmayan, seçici, başkalarının sözlerinden kendine pay çıkaran, züppe.

İkizler Öküz Burcu aşk hayatı

İki türlü aşk anlayışı olan, aile ve cinsel aşk, işçi, meşgul, karşı cinsten sıcaklık arayan, romantizm ile ilgilenmeyen, sonuçlara bakan, bir yandan ev insanı diğer taraftan her şeyin peşinde koşan, çapkın, kısasa kısas yapan, kinci.

İkizler Öküz Burcu ev ve aile hayatı

Çevresi sıcak ve samimi olan, evinde kaliteyi önemseyen, her şeyi özenle bir araya getiren, hiçbir şey yapmamaktan keyif alan, her şey yolunda olduğu müddetçe keyfini çıkaran, mükemmel ebeveyn olan, kendisini ve yakın arkadaşlarını seven.

İkizler Öküz Burcu iş hayatı

Sorumluluk sahibi, acımasız, acayip iğneleyici, taş kalplileri bile etkileyebilen, istediği şeyi yapan, derin düşünen, verimli bir şekilde kullanan, duygularının eylemlerine karışmasına izin vermeyen, patron olarak mantıklı olmayan, işini bir gün önceden halletmek isteyen, eli açık, eleştiri kabul etmeyen, çalışan olarak mutlu olmayan, kararlarını kendi vermek isteyen.

 

İkizler Fare Burcu Özellikleri
İkizler Kaplan Burcu Özellikleri
İkizler Tavşan Burcu Özellikleri
İkizler Ejderha Burcu Özellikleri
İkizler Yılan Burcu Özellikleri
İkizler At Burcu Özellikleri
İkizler Keçi Burcu Özellikleri
İkizler Maymun Burcu Özellikleri
İkizler Horoz Burcu Özellikleri
İkizler Köpek Burcu Özellikleri
İkizler Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın