İlk Seni, Sonra Kendimi Öldüreceğim

ece-erken-serkan-ucar-2015

Ece Erken’in boşanma dilekçisi gündeme bomba gibi düştü.

Eşi Serkan Uçar‘a boşanma davası açmaya hazırlanan Ece Erken koruma talebinde bulundu. Erken’in mahkemeye verdiği dilekçede eşinin kendisini ölümle tehdit ettiği açıklaması yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi‘ne başvurarak koruma talebinde bulunan ünlü sunucunun Uçar’la evliliğine dair çarpıcı iddialar ortaya çıktı. İddiaya göre; bu evlilik Serkan Uçar‘ın kusurlu hareketleriyle çatırdadı. Uçar, Ece Erken‘i sık sık tehdit ederek, şiddet uyguladı. Eşinin ailesini de aşağılayan Uçar, yaptıklarından sonra özür dilese de bu tür davranışlarda bulunmaya devam etti. Hamileliği boyunca eşinin gösterdiği şiddet eğilimi nedeniyle defalarca hastaneye gitmek zorunda kaldığını belirten Ece Erken, kocasının bu davranışlarından dolayı çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığını öne sürdü.

ece-erken-serkan-ucar-2015-temmuz

Bazı zamanlar 155 Polis İmdat’ı arayan ünlü sunucu, tüm bu olumsuzluklara rağmen bir gün kocasının düzeleceğine inanarak beklediğini vurguladı.

Olumsuz davranışlarından dolayı doktora giden Serkan Uçar’ın evlilikte olduğu kadar bu tedaviye gönüllü başlamadığına dikkat çeken ünlü sunucu dilekçesinde şunları belirtti: “Son dönemde hem eşini hem de eşinin ailesini ölümle tehdit etmeye başladı. Geçtiğimiz ay kocası tarafından Ece Erken’in cep telefonuna ‘Seni öldüreceğim. Seni keseceğim. Bunları mahkemeye ver. Beni ne yapacaksın kapıdayım, al beni içeri. Ulan sen beni bırakırsan seni öldürürüm. Senin sonun olurum. İlk seni sonra kendimi öldüreceğim. Bunu bil’ şeklinde mesajlar geldi.”
ece-erken-serkan-ucar-2015-temmuz-1
Mahkeme ise bu koruma talebine karşılık, Serkan Uçar’ın 3 ay süreyle eşine yaklaşmamasına, aşağılama, tehdit gibi davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Ayrıca Uçar’ın silahlarını polise teslim etmesine, öfke kontrolü için bir sağlık kuruluşuna muayene olmasına, gerekirse tedavi için başvurmasının sağlanmasına karar verdi.
11 Mayıs 1978 doğumlu Ece Erken‘in Yeni Astroloji burcu Boğa- At.
Ece Erken Serkan Uçar’la boşanma haberlerine ne dedi? Tıklayın, öğrenin.
Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.