İşte Dünyanın En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları açıklandı. Forbes dergisine göre 2016 yılında kazançlarına göre en zengin olan aktris şaşırttı.

Forbes ‘2016’nın En Çok Kazanan Aktrisleri’ listesini yayınladı. Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları arasında şaşırtıcı isimler var. İşte o aktrisler ve burçları:

10. Deepika Padukone – 10 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Deepika Padukone

Başarılı Bollywood filmleriyle tanınan Deepika Padukone 2016’da dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları sıralamasında, yaklaşık 30 milyon TL kazancıyla, 10. sırada yer alıyor. 30 yaşındaki aktris Yeni Astroloji‘ye göre Oğlak Öküz Burcu, doğum tarihi ise 5 Ocak 1986.

9. Mila Kunis – 11 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Mila Kunis

Temmuz ayında vizyona giren Bad Moms’daki başarılı performanslarıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Mila Kunis, bu yıl kazandığı yaklaşık 33 milyon TL ile en zengin 9. aktris. Gemfields mücevherleri ve Jim Beam viski reklamlarıyla da gelirini arttıran ünlü yıldızın burcu Aslan Domuz, doğum tarihi ise 14 Ağustos 1983.

8. Julia Roberts – 12 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Julia Roberts

Julia Roberts Forbes’ın listesine yaklaşık 36 milyon TL’yle 8. sıradan girmeyi başarıyor. Dünyaca ünlü oyuncunun bu yıl vizyona giren Mother’s Day (Anneler Günü) filmi beklenen ilgiyi görmese de Roberts George Clooney’le beraber rol aldığı Money Monster (Para Tuzağı) filmiyle durumu toparlıyor. Ayrıca Lancome’un yüzü olan ünlü oyuncunun burcu Akrep Keçi, doğum tarihi ise 28 Ekim 1967.

7. Amy Adams – 13,5 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Amy Adams

Çelik Adam, Batman vs Superman: Adaletin Şafağı’ndaki rolleriyle en çok kazanan kadın oyuncular kategorisine giren Amy Adams, MaxMara’nın reklamlarıyla da kazancını yaklaşık 40,5 milyon TL’ye çıkarttı. 217’de vizyona girecek olan Adalet Birliği: Bölüm 1’de de Lois Lane karakterini canlandıracak olan Adams Yeni Astroloji’ye göre Aslan Kaplan Burcu. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 20 Ağustos 1974.

6. Charlize Theron – 16,5 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Charlize Theron

2016 yılında yaklaşık olarak kazandığı 49,5 milyon TL ile sıranın 6.sı Charlize Theron var. Oscar ödüllü oyuncu sadece The Huntsman: Winter War (Pamuk Prenses ve Avcı 2) filmindeki rolü için 10 milyon dolar almıştı. Dior’un J’Adore parfümünün reklam yüzü olan Theron 7 Ağustos 1975 doğumlu bir Aslan Tavşan Burcu.

5. Fan Bingbing – 17 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Fan Bingbing

Forbes’ın listesinin 5. sırasında yaklaşık 51 milyon TL olan kazancıyla Çinli yıldız Bingbing yer alıyor. Skiptrace ve Lady of the Dynasty’deki rolleri ile tanınan ve Chopard, L’Oreal reklamlarının yüzü olan oyuncu Terazi Horoz Burcu. Bingbing’in doğum tarihi ise 17 Eylül 1981.

4. Jennifer Aniston – 21 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Jennifer Aniston

Romantik komedi filmlerinin aranılan yüzlerinden olan dünyaca ünlü yıldız Jennifer Aniston en çok kazananlar listesinin 4. sırasında yer alıyor. Bu yıla yaklaşık 63 milyon TL kazanarak en zengin oyuncular listesine damga vuran Aniston filmlerden çok Emirates Hava Yolları, Aveeno ve Living Proof gibi markaların reklamlarıyla gelirini arttırdı. Kova Maymun Burcu olan Aniston, 11 Şubat 1969 doğumlu.

3. Scarlett Johansson – 25 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Scarlett Johansson

Hollywood’un en iyi oyuncularından biri olan Scarlett Johansson ilk üçe girmeyi başarıyor. 2016 yılında yaklaşık 75 milyon TL kazanan başarılı aktirisin Ghost in the Shell filminden 17,5 milyon dolar aldığı geri kalanını ise Dolce & Gabbana reklamlarından kazandığı konuşuluyor. Dünyaca ünlü yıldızın burcu Yay Fare, doğum tarihi ise 22 Kasım 1984.

2. Melissa McCarthy – 33 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Melissa McCarthy

Listenin 2. sırasında ise Hollywood’lu sempatik bir isim var. Kilolu haliyle en sevilen isimlerden biri olan Melissa McCarthy bu yıl en çok kazanan kadın oyunculardan. Hayalet Avcıları filmindeki rolüyle 2016’da dikkatleri üzerine çeken McCarthy aynı zamanda büyük beden tasarımlar yaptığı bir giyim şirketinin de sahibi. Yaklaşık olarak bu sene 99 milyon TL kazanan Melissa McCarthy Yeni Astroloji’ye göre Başak Köpek Burcu, doğum tarihi ise 26 Ağustos 1970.

1. Jennifer Lawrence – 46 Milyon Dolar

Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları Jennifer Lawrence

Listenin birinci sırasında olan isim en 2. ve 3. olan isimler kadar şaşırtıcı. 2016 yılında yaptığı çalışmalarla yaklaşık 138 milyon TL kazanan ve Forbes’ın 2016’nın En Çok Kazanan Aktrisleri listesinde zirveye yerleşen isim Jennifer Lawrence oluyor. Hunger Games (Açlık Oyunları) filmindeki başarısıyla tartışmasız övgüleri hak eden, listenin aynı zamanda en genç ismi olan Lawrence’in Yeni Astroloji Burcu Aslan At. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 15 Ağustos 1990.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın