Koç Domuz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Koç Domuz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Koç Domuz Burcu genel özellikleri

İşte hem Koç hem de Domuz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Ben, adam ederim

Elementleri: Ateş, Mars, Öncü / Negatif, Su, Yin

Koç Domuz Burcu genel özellikleri

Yaşamlarında zor dönemler geçiren, güçlü ilişkileri olan, sevecen, etrafındakileri sevindiren, yardımsever, seçilen kişi, güvenilir, yetenekli, öngörülü, herkesi hoşnut tutmaya çalışan, yokluğu hissedilen, yetenek canavarı, iyi yönetici, iyi sanatçı, neşe ve iyimserlik içinde işlerini sergileyen, benzersiz olduğunuzu hissettiren, karizma, kurban olduğunda öfkesi dindirilemeyecek kadar ağır olan.

Koç Domuz Burcu aşk hayatı

Hayalkırıklığı yaşayan, ilk sevgilisiyle evlenebilen, bunu kolaylık olarak gören, her şeyle mücadele edebileceğini düşünen, eşiyle iyi geçinmenin yolunu bulan, sallantıda olan ilişkiyi sürdürmeyen, daima kendisini suçlu bulan, öldürücü öfkesi olan, kendisine zarar veren, sahip olduğundan daha fazlasını vermek isteyen keyifli arkadaş, sıkı çalışan, neşeli kalmayı başarabilen, paranın ve zamanın değerini bilen.

Koç Domuz Burcu ev ve aile hayatı

Evine kalpten bağlı olan, fikir çatışmalarını hoşgörü ile karşılamayan, söz dinlemeyen, en ufak bir hareketten sinirlenip hastalanabilen, eşiyle, çocuğuyla ve ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanan, orijinal davranan, kontrolü kaybetmekten nefret eden, siniri çok sinir olan.

Koç Domuz Burcu iş hayatı

Çalışkan, yaratıcı, girişimci, yönetici, ilk gençlik yıllarında kariyer planlaması yapan, kendine uygun bir iş alanı yaratmak isteyen, mizah yeteneği güçlü, çalışma arkadaşına enerji veren, yaptığı işin dolu bir iş olmasını önemseten, topluluğa öncülük edebilen, pazarlama işlerinde başarılı.

 

Koç Fare Burcu Özellikleri
Koç Öküz Burcu Özellikleri
Koç Kaplan Burcu Özellikleri
Koç Tavşan Burcu Özellikleri
Koç Ejderha Burcu Özellikleri
Koç Yılan Burcu Özellikleri
Koç At Burcu Özellikleri
Koç Keçi Burcu Özellikleri
Koç Maymun Burcu Özellikleri
Koç Horoz Burcu Özellikleri
Koç Köpek Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın